Orange 2016 Slide

[Orange Video Fest by LifeTube 2016] 18 czerwca Warszawę odwiedzą największe gwiazdy YouTube’a oraz gamingu

18 czerwca w warszawskiej hali „MT Polska” fani „YouTube’a” w Polsce będą mieli okazję już po raz trzeci spotkać się z gwiazdami jednego z najpopularniejszych serwisów społecznościowych na świecie. Na uczestników imprezy czekają m.in.: koncerty, turnieje e-sportowe, panele dyskusyjne oraz wiele innych równie ekscytujących niespodzianek.

Orange 2016 Slide

Wielkimi krokami zbliża się kolejna, już trzecia z kolei edycja „Orange Video Fest by LifeTube” – największego spotkania youtuberów, gamerów oraz ich fanów w Polsce. Tym razem miłośnicy wesołej twórczości gwiazd platformy umożliwiającej strumieniowanie własnych materiałów wideo oraz muzyki zbiorą się 18 czerwca w Hali „MT Polska” w Warszawie.

W trakcie całodziennego ewentu będziemy mogli liczyć na występy ponad 250 twórców takich jak: „AbstrachujeTV”, „Matura to Bzdura”, Remigiusz „Rock” Maciaszek, „Jelenie Jaja”, „Aigor Ignacy”, „Littlemooonster96”, „Stuu” czy „Yoczook”. Oprócz spotkania się z najpopularniejszymi youtuberami będziemy mogli wziąć udział w koncertach „Letniego Chamskiego Podrywu” oraz „Chwytaka” i „DJ Wiktora” oraz pokazach magii polskiego iluzjonisty „Magic of Y”. Całość poprowadzi Łukasz Jakóbiak szerzej kojarzony z „20m2 Łukasza”.

Orange 2016 Screen 1

Na fanów e-sportu czekają spotkania z ich ulubionymi streamerami wśród których znajdziemy takie osobistości jak: „MKRR3”, „InetKox”, „Nervarien”, „Nexos”, „Kubon” czy „Arquel”. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zagrać z nimi w turnieju na specjalnie przygotowanej „Scenie Gamingowej” oraz powalczyć o nagrody w strefie wolnego grania w turniejach „Counter-Strike: Global Offensive” i „League of Legends”.

Jedną z atrakcji wydarzenia będą również powracające do łask gry planszowe, które otrzymają swoją strefę – dzięki ekipie tłumaczącej zasady oraz różnym kategoriom rozgrywek w konkursach z cennymi nagrodami udział będą mogli wziąć zarówno początkujący i najmłodsi, jak i doświadczeni planszówkowicze. Swoich sił spróbować będziemy mogli w: „Magic the Gathering”, „Infinity”, „Warhammer 40k” czy „Dust tactics”.

Program Sceny Głównej (start o godz. 10:00) dostępny poniżej:

Orange 2016 Screen

Wydarzenie:

Co: Orange Video Fest by YouTube 2016 – polskie święto youtuberów i ich fanów;

Gdzie: ul. Marsa 56C, 04-242 Warszawa, Centrum MT Polska;

Kiedy: 18 czerwca 2016 r;

Za ile: od 16 do 400 zł.

Bilety na wydarzenie zakupić można tutaj.

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie pod poniższymi adresami:

Poprzednią edycję „Orange Video Fest by YouTube” odwiedziło ponad 10 000 osób z całego kraju. Myślicie, że zdołacie poprawić ustanowiony rekord?

Źródło: Orangevideofest.pl, YouTube.com

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...