Age of Wonders 3 na Pyrkonie – przedpremierowa prezentacja gry

Na rozpoczynającym się dziś festiwalu o tematyce fantasy – Pyrkonie Wydawnictwo Techland zaprezentuje po raz pierwszy na świecie przedpremierowy Age of Wonders 3.

W dniach 21-23 marca, czyli w najbliższy weekend, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się Festiwal fantastyki – Pyrkon 2014. Oprócz miłośników fantasy na wydarzeniu nie zabraknie także wydawców gier i producentów sprzętu komputerowego. Fani elektronicznej rozrywki mogą liczyć na pokazy zbliżających się premier i tak właśnie planuje zachęcić do odwiedzania swojego stoiska Wydawnictwo Techland.

Otóż dla wszystkich uczestników Festiwalu przygotowało prezentację strategicznej gry z gatunku fantasy – Age of Wonders 3. Po raz pierwszy na świecie będzie można zagrać w produkcję i na własnej skórze przekonać się, czy tytuł warto kupić jeszcze przed premierą, która przewidziana jest już na 31 marca. Pokaz gry przygotowany jest przy współpracy z firmami: MSI, która użyczyła swoich kart graficznych (GT60 i GT70) oraz SteelSieers.

Więcej o Age of Wonders 3 dowiecie się tutaj oraz na stronie Wydawnictwa Techland.

Źródło: Techland

One Comment

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...