You are here
Akcesoria dla graczy od IKEA? Firma ma świetny pomysł! artykuły News 

Akcesoria dla graczy od IKEA? Firma ma świetny pomysł!

IKEA coraz bardziej otwiera się na inne segmenty rynku, co powinno ucieszyć szczególnie graczy. Zapewne żaden z nich nie pomyślał o tym, by kupować tam cokolwiek, co może być związane z graniem, bo chyba, że myślimy o biurku. Tymczasem do katalogu IKEA trafi coś wyjątkowo interesującego – akcesoria dla graczy i to zaprojektowane przez znaną firmę.

Akcesoria dla graczy IKEA
Akcesoria dla graczy IKEA

Firma projektująca, produkująca i sprzedająca meble oraz akcesoria do domu znana jest chyba każdemu. Jej ogromna popularność sprawiła, że w niemal każdym mieszkaniu możemy znaleźć choć jedną rzecz z ich katalogu. Teraz przyszła pora na to, by „zaatakować” rynek dla graczy, ale firmy wyspecjalizowane w tym segmencie, nie powinny się jeszcze stresować. Póki co to raptem kilka produktów, które będzie można kupić w IKEA, ale za to zostały one zaprojektowane w wyjątkowy sposób. W sumie niczego innego po IKEA nie mogliśmy się spodziewać.

Akcesoria dla graczy od IKEA

Firmą, która zdecydowała się na zaprojektowanie nowych produktów dla IKEA, została Unyq. Możecie nie kojarzyć tej nazwy, ponieważ do tej pory jej produkty skierowane były do grona odbiorców potrzebujących np. protez. Ich produkty wyróżniają się przede wszystkim wyjątkowym designem, który sprawia, że protezy stają się małym dziełem sztuki, a nie czymś, czego należy się wstydzić. Nie inaczej jest w tym przypadku. Akcesoria dla graczy powstały jeszcze w kolaboracji z Area Academy, czyli firmą związaną z e-sportem. Razem otrzymaliśmy więc iście wybuchową mieszankę.

Akcesoria dla graczy, które będzie można kupić w IKEA, zostały nazwane UPPKOPPLA. Na ten moment pokazano jedynie kilka z nich, ale w przyszłości powinno do katalogu trafić znacznie więcej produktów. Mamy więc specjalne nakładki z wypustkami na klawisze tak, by podczas grania nie tracić przyczepności czy specjalną podkładkę pod rękę, by ta nie męczyła się zbytnio w czasie poruszania myszką. Same produkty stworzone dla IKEA mają nie tylko wyjątkowy wygląd, ale mają także pomagać w graniu osobom niepełnosprawnym. To nie pierwsza firma, która zajmuje się tym tematem, bo przecież ostatnio Microsoft pokazał swojego specjalnego pada dla Xboxa.

https://youtu.be/oLqWQ67OI_A

Kiedy akcesoria pojawią się w sprzedaży?

Tutaj nie mamy najlepszej informacji dla graczy. Na akcesoria przyjdzie trochę poczekać, bo wstępnie podano termin na przyszły rok. Co nie oznacza, że nie warto na sam sprzęt czekać. Produkty powstały z myślą także o profesjonalnych graczach, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W poście na Instagramie firma Unyq pokazała także ceny, ale nie wiadomo jeszcze, czy zostaną one utrzymane. Wahają się one od 25 do 50 dolarów, czyli od około 100 do 200 złotych. Nie jest to może najtańszy z produktów, ale jeżeli ich jakość wykonania będzie dorównywała temu, co na co dzień robi Unyq, możemy być zadowoleni z efektów.

Akcesoria dla graczy znajdziecie także w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Ikea / Unyq / YouTube / Instagram / Opracowanie własne

Related posts

Leave a Comment