You are here
Aktualizacja iOS 13.2.3 to dowód na to, że Apple dało ciała artykuły News 

Aktualizacja iOS 13.2.3 to dowód na to, że Apple dało ciała

Wczoraj po godzinie 19:00 urządzenia z iOS oraz iPad OS zgłosiły gotowość do pobrania najnowszej wersji systemu iOS 13.2.3, oraz iPad OS 13.2.3. Uaktualnienie zawiera zestaw poprawek usprawniających oprogramowanie. To cieszy, ale ileż można łatać system?

iOS 13.2.3

Jestem zwolennikiem rozwiązań giganta z Cupertino. Prywatnie oraz zawodowo działam na komputerach z macOS, oraz iPhone’ach. Taki setup pomaga mi w większości zadań. Zdaję sobie sprawę z ograniczeń związanych z iOS na iPhone’ach, ale cenię wsparcie oraz stabilność. O ile to pierwsze jest wręcz wzorowe, o tyle martwi mnie kwestia drugiego czynnika. Wszystko przez nieprzyzwoicie wysoką częstotliwość aktualizacji.

Update iOS 13.2.3 i iPad OS 13.2.3

Kolejny tydzień, kolejna aktualizacja iPhone’ów oraz iPadów. To przestaje być już zabawne. Ileż można łatać system, który został wydany spory czas temu. Rozumiem, że usprawnienia nie do końca poprawnie działających funkcji są potrzebne i doceniam je. Martwi mnie jednak częstotliwość wypuszczania update’ów, która może oznaczać, że mobilny system Apple’a jest zwyczajnie niedopracowany. 

Niezależnie od tego, co sądzimy o działaniach Apple, warto zainstalować paczkę z iOS 13.2.3 ważącą 93.2 MB . Aby to zrobić, musisz udać się do Ustawień ogólnych i sekcji uaktualnienia. Pamiętaj o wykonaniu wcześniejszej kopii zapasowej, gdyż zawsze istnieje ryzyko, że coś pójdzie nie tak. Poniżej pełna lista zmian.

System iOS 13.2.3 zawiera poprawki błędów i udoskonalenia dotyczące iPhone’a. To uaktualnienie:

  • rozwiązuje problem, w wyniku którego wyszukiwanie systemowe oraz wyszukiwanie w aplikacjach Mail, Pliki i Notatki mogło nie działać;
  • usuwa problem, przez który zdjęcia, łącza i inne załączniki mogły nie być wyświetlane w widoku szczegółów w aplikacji Wiadomości;
  • rozwiązuje problem, który mógł uniemożliwiać aplikacjom pobieranie zawartości w tle;
  • usuwa problem, w wyniku którego aplikacja Mail mogła nie pobierać nowych wiadomości oraz nie dołączać oryginalnych wiadomości w odpowiedziach wysłanych z kont Exchange.

Źródło: Apple

Related posts

Leave a Comment