You are here
Aktualizacja Skype dla Androida. Co nowego wnosi? News 

Aktualizacja Skype dla Androida. Co nowego wnosi?

Nowa wersja Skype 6.11 dla urządzeń z systemem operacyjnym Android wnosi parę rozwiązań, które pozwolą zachować użytkownikowi wspomnienia z rozmów na dłużej. To jednak nie jedyne zmiany, które można dostrzec po aktualizacji.

Jedną z opcji, jaką oferuje Skype, jest możliwość przesyłania do siebie wiadomości wideo. Słuchając opinii osób korzystających z komunikatora, postanowiono dodać możliwość ich zapisu. Od tej pory posiadacze mobilnych urządzeń z Androidem mogą zachować wspomnienia, by w dowolnym momencie móc do nich wrócić. Trzeba przyznać, że opcja ta cieszy i było kwestią czasu, kiedy Microsoft ją wprowadzi.

Zapis wiadomości wideo to nie jedyna nowość w wersji 6.11. Umożliwiono użytkownikom lepsze wyszukiwanie interesującej treści w przeprowadzonych rozmowach. Można też szybciej zarządzać konwersacjami, a to dzięki nowemu paskowi narzędzi. Znacznie łatwiejsze jest też dzielenie się zdjęciami i filmami, które klient Skype ma w swoim urządzeniu mobilnym, w czasie prowadzenia rozmów grupowych. Najnowsza wersja komunikatora pozwala także na dzielenie się otrzymanymi grafikami z innymi rozmówcami.

Wprowadzono również opcję dla miłośników Mojis, czyli emotikonów dostępnych w komunikatorze. Od teraz łatwiej podzielić się otrzymanymi buźkami z innymi użytkownikami podczas rozmowy prywatnej lub grupowej. Przekazane emotki nie uruchamiają się automatycznie, a o ich włączeniu decyduje klient Skype przez kliknięcie na nie.

Wprowadzone przez Microsoft zmiany pozwalają na lepsze użytkowanie komunikatora głosowego na urządzeniach z systemem Android.

Źródło: Skype, zdj. Skype Blog, Voip

__________________

Zapraszamy również do polubienia naszego profilu na Facebooku oraz do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego.


Related posts

Leave a Comment