dell 750x300 1

Dell dobry do biura

Dell to nie tylko producent sprzętów, z których można korzystać w domowym zaciszu. Komputery są narzędziem w praktycznie każdej firmie, a urządzenia zaprezentowane przez Della, zostały stworzone właśnie z myślą o pracy.

 
dell 750x300 1
Nie jest tajemnicą, że sprzęt, który dostajemy w biurze, odbiega od tego, czego sami używamy w domach. Zazwyczaj miejsce pracy wyposażone jest w starego blaszaka, choć coraz więcej się w tym temacie zmienia. Szczególnie w dużych korporacjach, gdzie bez odpowiedniego i dobrze wyglądającego komputera, nie ma po co zasiadać przed monitorem. Wiadomo, że na klienta najlepiej działa biały sprzęt z nadgryzionym jabłkiem, ale Dell nie ustępuje mu pola. Połączył wygląd oraz specyfikację tak, by usatysfakcjonować każdego.
Według informacji Della, ponad 200 milionów klientów, korzystających z ich sprzętów, pracuje na urządzeniach mających ponad 4 lata. W świecie technologicznych nowinek, to przepaść. Nie dziwne więc, że reklamując nowe komputery, producent odnosi się do przeszłości. I tak o OptiPlex możemy przeczytać, że dzięki nowym procesorom (Intel Core i5), wydajność wzrosła o 160%, mają dwukrotnie więcej pamięci operacyjnej, a przestrzeń dyskowa zwiększyła się niemal czterokrotnie. Takie argumenty powinny trafić do każdego, nawet niechętnego zmianom szefa.
 
dell 750x300 2
Warto zwrócić uwagę chociażby na model OptiPlex 7040. To nie tylko komputer w smukłej obudowie typu Small Form Factor, ale został także wyposażony w oprogramowanie Intel vPro oraz Intel Unite, które zapewnia bezpieczną pracę, dzięki odpowiednio chronionej łączności bezprzewodowej. Poza tym oferuje możliwość operowania na tych samych dokumentach przez różne osoby, czyli praca zdalna nad jakimś projektem, będzie dużo łatwiejsza.
7040 wyposażony jest w 4 GB RAM, ale można dołożyć kości pamięci aż do 32 GB, a procesor zarządzający to Intel Core i5. Jednak w kwestii bezpieczeństwa, Dell wydaje się być bezkonkurencyjny. Zastosowane czołowych rozwiązań szyfrujących oraz ochrony przed złośliwym oprogramowaniem jest tylko kolejnym plusem, gdy wybieramy sprzęt odpowiedni do biura.
Źródło: Dell
Fot: jw.
__________________
Urządzenia Della znajdziecie pod tym adresem.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...