[Relacja] Polska premiera Lumii 950/950XL oraz Surface 3 i 4 Pro

DoGreatThings – właśnie tym hasłem rozpoczęto wczorajszy event, który poprowadził Zbyszek Urbański. Poza prezentacją samych urządzeń przewodnik konferencji, wraz ze specjalnymi gośćmi opowiedzieli nam o tym, jakie idee przyświecają działaniom Microsoftu.

11DoGreatThing750x300

Wczorajszego wieczoru miałem okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu, jakim bez wątpienia była polska premiera najnowszych urządzeń Microsoftu, które niebawem zagoszczą na naszych półkach sklepowych.  Na samym początku gości uraczyła muzyka grupy „Lily Hates Roses”, lecz zaraz po tym na scenie pojawiła się Joanna Frąckowiak (Microsoft), która to zaprosiła nas na dalszą część imprezy.

Zbyszek Urbański, zapraszając do rozmowy specjalnych gości, starał się przekazać zgromadzonej publiczności to, jaki sposób urządzenia firmy, która była dotychczas znana jedynie z produkcji oprogramowania, może pomóc przy realizacji naprawdę ważnych projektów. Przyznam, że podoba mi się to, w jakim kierunku zmierza gigant z Redmond.

DoGreatThing14

Teraz najważniejsze: odsłonięto przed nami ogromną kotarę z napisałem „Hello”, znanym już fanom „okienek”, zaś naszym oczom ukazały się specjalnie przygotowane strefy zwiedzania. Przestrzeń tę podzielono na produktywność, kreatywność oraz wolność. W każdej z nich mogliśmy zapoznać się z działaniem najnowszego sprzętu od Microsoftu. Display Dock, Lumia 950/950XL, Surface 3 oraz 3 Pro – wszystko robi ogromne wrażenie i powiem szczerze, że zaskoczyła mnie swoboda, z jaką wspomniane urządzenia działają. Co prawda wśród smartfonów zabrakło budżetowej 550-tki, o której wspomniał Zbyszek Urbański, jednak będziemy starali się otrzymać ją do testów możliwie szybko.

DoGreatThing13

Sprzęt dla każdego? Tak widzi sprawę Microsoft, lecz biorąc pod uwagę stosunkowo wysokie ceny zakupu tegoż kawałka elektroniki, śmiem wątpić w to, czy przeciętny Kowalski będzie mógł sobie pozwolić na – dajmy na to – Surface 4 Pro. Nie mniej jednak, jeśli ktoś zapyta mnie czy warto – bez wahania odpowiem, że tak. Sam korzystam na co dzień z hybrydy i cenię sobie zastosowane w nich rozwiązania.

DoGreatThing1d

Jeśli jesteście zainteresowani zakupem urządzeń będących przedmiotem wczorajszego eventu, mam dla was dobrą wiadomość – tablety Surface będą dostępne w sprzedaży już jutro, zaś na rynkową premierą nowych Lumii poczekamy jedynie do 27 listopada. Poniżej przedstawiamy sugerowane ceny detaliczne:

  • Lumia 950 – 2599 zł
  • Lumia 950 XL – 2899 zł
  • Surface 4 Pro – 4299 zł (najsłabsza konfiguracja)
  • Surface 3 – 2599 zł(najsłabsza konfiguracja)
  • Lumia 550 – 549 zł

Co ciekawe, jeśli pospieszymy się z decyzją o zakupie (macie czas do końca miesiąca), możemy liczyć na bonus w postaci stacji Display Dock, który standardowo kosztuje prawie 400 zł.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

248 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
Statystycznie w co 8. smartfonie na świecie jest polska miedź lub srebro

W swoim wystąpieniu podczas panelu "Jakim krajem będziemy w 2050 roku?" szef KGHM zwrócił uwagę,...