You are here
Amazon sprzedawał Moto Z4 jeszcze przed oficjalną premierą artykuły News 

Amazon sprzedawał Moto Z4 jeszcze przed oficjalną premierą

Są wpadki i „wpadeczki”, ale to, co zrobił Amazon w związku z Moto Z4, rozbawiło mnie do łez. Okazuje się, że serwis sprzedawał smartfony Motoroli, które nie zostały jeszcze nawet oficjalnie zaprezentowane. Sprzęt trafił do pierwszych użytkowników.

Moto Z4
fot. JETFIRE007 (YouTube)

Motorola Moto Z3 została pokazana w czerwcu ubiegłego roku, a to oznacza, że firma niebawem wprowadzi na rynek jej następcę. Moto Z4 może zostać ujawniona w ciągu najbliższych dni, maksymalnie kilku tygodni. Co ciekawe, sprzęt trafił już do pierwszych użytkowników i nie — nie są to testerzy, a zwykli klienci, którzy nabyli sprzęt za pośrednictwem Amazona.

Motorola Moto Z4 na Amazonie

Samo to, że smartfon Moto Z4 pojawił się w ofercie Amazona, może dziwić, ale takie rzeczy zwyczajnie się zdarzają. Dalsza część historii jest już ciekawsza, gdyż sklep zdecydował się zrealizować zamówienia uważnych klientów, którzy wyczuli „okazję”. Finalnie sprzęt trafił w ręce nieznanej liczby osób. Jedna z nich postanowiła pochwalić się tym faktem w serwisie YouTube i opublikowała unboxing.

Dzięki materiałowi z kanału JETFIRE007 Moto Z4 przestaje kryć przed nami tajemnice. Poznaliśmy nie tylko wygląd zewnętrzny smartfona, udało się zdobyć także potwierdzenie większości specyfikacji technicznej. Wygląd jest typowy dla wcześniejszych smartfonów z serii Moto Z, jednak spotkamy się tutaj z delikatnym odświeżeniem wizualnym.

Urządzenie otrzymało 6,4-calowy ekran OLED o rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli, w którym zatopiono aparat do selfie (6 Mpix). Wykorzystano tutaj charakterystyczną łezkę. Aparat główny, co może zaskakiwać, jest modułem pojedynczym. Matryca o rozdzielczości 48 Mpix z pewnością w połączeniu z odpowiednio zoptymalizowanym oprogramowaniem może jednak czynić cuda, a czym przekonywaliśmy się w przypadku kilku innych urządzeń.

Za wydajność Moto Z4 odpowiada układ Qulacomm Snapdragon 647, 4 GB pamięci RAM oraz akumulator o pojemności 3600 mAh. Znajdziemy tutaj także gniazdo audio Jack 3,5 mm, USB-C, czytnik linii papilarnych pod ekranem oraz obsługę Moto Mods.

Na ten moment Amazon ani Motorola nie zdecydowały się skomentować sprawy.

Źródło: Reddit

Related posts

Leave a Comment