iOS 13

Wyciek: iOS 13 na pierwszych zrzutach ekranu

Redakcja serwisu 9to5mac opublikowała pierwsze zrzuty ekranowe interfejsu iOS 13. Na grafikach przedstawiono tryb Dark Mode dostosowany do ekranów OLED oraz mocno odświeżoną aplikację Przypomnienia.

iOS 13
fot. 9to5Mac

Wspomniany serwis twierdzi, że zrzuty ekranowe będące przedmiotem wpisu pochodzą z rozwojowej wersji systemu iOS 13. Trzynastka zostanie zaprezentowana już w najbliższy poniedziałek, a co za tym idzie, na potwierdzenie doniesień nie będziemy czekać specjalnie długo. Sprawdźmy opisane nowości.

Dark Mode w iOS 13 i odświeżone Przypomnienia

Wielokrotnie wspominałem już o tym, że niespecjalnie przekonuje mnie do siebie tryb ciemny interfejsu. Zgoda, w pewnych sytuacjach może być przydatny, ale w ujęciu ogólnym niespecjalnie kusi mnie zmiana motywu. Niemniej, możliwe, że kolorystyka zastosowana w iOS 13 będzie globalna i mnie do siebie przekona.

Patrząc na grafiki prezentujące rzeczony tryb, śmiem twierdzić, że to, jak Apple zmieni aplikację Muzyka, może trafić w mój gust. Podoba mi się to, że Dark Mode w iOS 13nie będzie ograniczał się do odcieni szarości. Gigant z Cupertino zastosuje tutaj typowo czarną kolorystykę. To spodoba się szczególnie użytkownikom ekranów OLED, czyli modeli iPhone’a X, XS, XS Max.

iOS 13 Przypomnienia
fot. 9to5Mac

Drugą nowością, o której traktuje wpis, jest odświeżona aplikacja Przypomnienia. Zmiany widoczne w wersji dla iPada oraz iPhone’a oznaczają nie tylko przyjemny refresh wizualny, ale także nowe funkcje. W programie zagoszczą nowe sekcje — dziś, zaplanowane, wszystkie oraz oflagowane. Osobiście marzę o integracji z kalendarzem, ale czy takowa się pojawi, przekonamy się z czasem. Konkretnie 3 maja, czyli w najbliższy poniedziałek.

Nowe smartfony znajdziecie w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: 9to5mac

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....