Asphaltslider750x300

[Android] Asphalt 8: Airbone – dostępny do pobrania za darmo!

Piątek – mamy koniec długiego tygodnia i jak przystało na fanów mobilnej rozrywki powinniśmy zdecydować jaki tytuł zagości na naszym urządzeniu na kilka najbliższych dni. Z naszej strony proponujemy wam jedną z najlepszych gier wyścigowych na smartfony – Asphalt 8: Airbone.

Asphaltslider750x300

WOW – to była moja reakcja na wieść o cenie ostatniego Asphalt’a, a właściwiej jej braku. Produkcja jest dostępna w Google Play za darmo! Po dłuższej zabawie z wyścigami, doszedłem do wniosku, że nawet wydając na grę realne pieniądze nie uważałbym ich za „wtopione”.

Serii Asphalt nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Dla posiadaczy urządzeń mobilnych tytuł jest równie znany co marka NFS (Need For Speed). Jednak, ostatnia odsłona mobilnych wyścigów zasługuje na naprawdę wysoką ocenę. Niesamowita grafika, rozbudowane trasy oraz znakomita oprawa muzyczna – tak, w kilku słowach można podsumować opisywaną grę.

Użytkownicy dostali do dyspozycji kilka trybów gry: Kariera, pojedynczy wyścig, a także zmagania multiplayer. Pierwszy został podzielony na osiem części, lecz w każdej mieści się aż kilkanaście wyścigów. Wraz z naszymi sukcesami rośnie poziom trudności, ale to nie jedyne urozmaicenie rozgrywki. Tryb Single Player został wzbogacony o:

Elimination – podczas wyścigu, co 25 sekund odpada osoba będąca na najsłabszej pozycji,

Knockdown – należy w określonym czasie zniszczyć jak największą ilość aut przeciwników,

Gate Drift – aby przejechać przez „bramy” należy zastosować kontrolowany poślizg,

Versus – wyścig jeden na jednego.

Tryb Multiplayer pozwala na rozgrywkę z innymi graczami z całego świata lub z konkretną osobą będącą w zasięgu naszej sieci Wi-Fi.

http://www.youtube.com/watch?v=BE2EYLx2iiQ

W Asphalt 8: Airbone możemy wybierać z pośród 47 Aut, podzielonych na klasy. Każdy model będzie można dodatkowo tuningować, oczywiście za „drobną opłatą”. Skoro jesteśmy przy pieniądzach, powiedzmy sobie jasno, aby w pełni cieszyć się wszystkimi możliwościami produkcji musimy lekko „doinwestować” studio Gameloft za pomocą umieszczonych w grze mikropłatności. Jeśli, jednak nie mamy wygórowanych oczekiwań i zamierzamy się tylko rozerwać, nie ma potrzeby ponoszenia kosztów.

Twórcy Asphalt po raz kolejny udowodnili, że ich pozycja na rynku gier wyścigowych jest mocna. Osoby zainteresowane instalacją najnowszej części (Airbone) zapraszamy do Google Play.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...