Swift750x300

[Android] Klawiatura Swiftkey od dziś za darmo!

Każda osoba posiadająca smartfon z dotykowym ekranem doskonale zdaje sobie sprawę jak ważna jest wygoda wprowadzania danych na tychże urządzeniach. Z tego też powodu wybór klawiatury jest niezwykle istotną sprawą i co ciekawe, nie trzeba ograniczać się do aplikacji od producenta. Jednymi z najpopularniejszych produktów w tej kategorii są Swype oraz Swiftkey. Ten drugi od dzisiaj można pobierać za darmo.

Swift750x300

Aplikacja, która jeszcze wczoraj kosztowała 12zł została udostępniona za darmo użytkownikom smartfonów z systemem Android. Nie oznacza to jednak, że program nie będzie zarabiał lub co gorsze pojawią się w nim reklamy. Od teraz jedynym zyskiem twórców będą kwoty ze sprzedaży dodatkowych motywów. Jest to zaskakująca decyzja i ciężko uwierzyć, że zmiana wcześniejszego modelu biznesowego może przynieść więcej korzyści.

Użytkownicy, którzy wcześniej zakupili, darmowy dziś Swiftkey otrzymali w ramach „prezentu” oryginalne motywy. Niewielkie pocieszenie po „wtopieniu” 12 zł, choć z drugiej strony aplikacja była warta takich pieniędzy.

Wraz ze zmianą modelu biznesowego, Swiftkey otrzymał solidną aktualizację zmieniającą interfejs ustawień. Ponadto zawiera ona usprawnione algorytmy przewidywania słów. Jeśli nie mieliście wcześniej styczności z tytułową aplikacją gorąco zachęcamy do jej wypróbowania.

Źródło: GooglePlay

Dodaj komentarz

236 More posts in Aplikacje category
Recommended for you
Jak aplikacje w telefonie ułatwiają życie?

Smartfon ma dziś niemal każdy i to urządzenie, z którym mało kto się rozstaje. Towarzyszy...