Pog(R)adajmy obchodzi pierwsze urodziny!

Już dziś (11.05) odbędzie się kolejne spotkanie dla graczy i pracowników branży gier wideo, z cyklu Pog(R)adajmy. Czerwcowy event, ma wyjątkowy charakter, gdyż w tym miesiącu obchodzi swoje pierwsze urodziny.

Inicjatywa zapoczątkowana została, przez Michała „Schemata” Wierzbickiego – autora bloga „Graczem od dziecka”. Pierwsze spotkanie miało miejsce w stolicy. Pomysł okazał się na tyle udany, że w błyskawicznym tempie zainicjowane zostały podobne spotkania, w innych rejonach Polski. W tym miesiącu do 7 miast, które mają własne edycje dołączyło kolejne, a mianowicie Lublin. Jak można zauważyć „Pog(R)adajmy„ okazało się z „strzałem w dziesiątkę” , a formuła spotkania bez trudu przekonała do siebie graczy, którzy co miesiąc wiernie przychodzą na kolejny zlot fanów elektronicznej rozrywki.

Cykl spotkań zyskał uznanie nie tylko środowiska zwykłych graczy, ale również i przedstawicieli gamedevu, czy mediów. Nam inicjatywa, także się spodobała, dlatego zostaliśmy jednym z patronów medialnych wydarzenia. Pog(R)adajmy polecamy, też innym miastom, bo takich spotkań prowadzonych w „luźnej” atmosferze zdecydowanie brakuje.

W czerwcu tematem głównym, będą ścieżki dźwiękowe z gier. Już przeczuwam burzliwą dyskusję… Oczywiście poruszone będą inne wątki, jak np. najaktualniejszy, czyli targi E3. Pod koniec spotkania uczestnicy, tego wiekopomnego wydarzenia, zostaną uwiecznieni na pamiątkowej fotografii. Zatem na strój wieczorowy polecamy wszelkie koszulki, bluzy, czapeczki z motywami z gier lub założenie dodatków w kolorach reprezentujących daną miejscowość. Niektóre miasta przygotowały się wystąpienia-prelekcje.

Data: 14 maja 2014 godz. 19:00-22:00
Miejsce: Klub Level Up, ul. Moliera 4/6, 00-076 Warszawa
Organizator: Brona Cultura
Pomysłodawca: Schemat, autor bloga graczem-od-dziecka

Ze szczegółowymi informacjami na temat harmonogramu, w poszczególnych miastach zapoznacie się pod poniższymi adresami:

  • Utworzona grupa na Facebook’u dla wszystkich uczestników Pog(R)adajmy,

  • Utworzona grupa na Steam dla wszystkich uczestników Pog(R)adajmy,

  • Relacje ze spotkań organizowanych przez Brona Cultura,

  • Relacje z poprzednich spotkań.

Chcesz podesłać ogłoszenie lub zgłosić prelekcję?

Źródło: blog „Graczem od dziecka

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...