Antutu

AnTuTu: najwydajniejszy smartfon w maju należy do Nubii

Znamy i lubiany przez fanów elektroniki użytkowej benchmark opublikował majowe wyniki prezentujące najwydajniejsze smartfony. Tym razem na pierwszym miejscu stanęła Nubia Red Magic 3, prześcigając tym samym ZTE Axon 10 Pro oraz Xiaomi Mi 9 Transparent Edition.

Antutu
fot. Nubia

Warto pamiętać o tym, że benchmarki nie zawsze odzwierciedlają to, jak pracuje urządzenie. Komfort użytkowania związany z szybkością działania związany jest z wieloma czynnikami. Antutu prezentuje wyniki, które zostały uzyskane na bazie testów syntetycznych w aplikacji mobilnej. Może więc okazać się, że sprzęt będący na czwartym lub piątym miejscu będzie urządzeniem wydajniejszym od tych z pierwszej trójki. Niemniej, wysoka pozycja na liście AnTuTu oznacza jedno — urządzenie jest piekielnie szybkie.

Nubia Red Magic 3 na szczycie AnTuTu

Mamy już czerwiec, a co za tym idzie, tytułowy benchmark publikuje comiesięczne zestawienie z poprzednich trzydziestu dni testów. Okazuje się, że tym razem pierwsze miejsce w wynikach zajmuje smartfon Nubia Red Magic 3. Nie powiem, abym czuł się specjalnie zaskoczony tym faktem. 

Sprzęt to prawdziwy mocarz, którego wyposażono między innymi w układ Qualcomm Snapdragon 855, nawet 12 GB RAM oraz 256 GB przestrzeni na dane. Taki setup jest niczym innym, jak gwarancją odpowiedniej wydajności, która sprawdzi się nie tylko w testach syntetycznych, ale także w rzeczywistych scenariuszach. Jakich? Na przykład w wielogodzinnych sesjach growych z wymagającymi produkcjami mobilnymi.

Antutu
fot. Antutu

Z pełnymi wynikami możecie zapoznać się TUTAJ. Wydajne smartfony znajdziecie na Vipelektrogadzet.

Źródło: Antutu

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....