You are here
„Zapłać później” na Allegro trafia do kategorii Elektronika artykuły News 

„Zapłać później” na Allegro trafia do kategorii Elektronika

Na początku września Allegro wprowadziło do serwisu funkcję zapłać później pozwalającą regulować zobowiązania w terminie do 30 dni. Liczba „zgodnych” kategorii była jednak mocno ograniczona. Teraz z rzeczonego rozwiązania skorzystamy, kupując Elektronikę!

Allegro
fot. Allegro

System odroczonych płatności na Allegro nazwany sprytnie „zapłać później”, wchodzi o nową fazę. Otóż serwis otwiera się na zupełnie nową dla funkcji kategorię — Elektronika. Myślę, że jest to wręcz idealny czas, biorąc pod uwagę świąteczne szaleństwo zakupowe.

Zapłać później za elektronikę na Allegro

Funkcja Zapłać później była dotychczas dostępna w kategoriach takich jak Dziecko, Dom i ogród, Firma, Kolekcje i sztuka, Moda (wykluczając biżuterię i zegarki), Motoryzacja, Sport i turystyka, Supermarket, Kultura i rozrywka oraz Uroda i Zdrowie. Sporo, ale brakowało tutaj Elektroniki. Brakowało, gdyż możemy mówić o tej kwestii w czasie przeszłym. Allegrododało bowiem do wspomnianego segmentu tytułową nowość.

Zasady rozwiązania są proste. Wystarczy wybrać przedmiot, którego cena waha się od 40 do 500 złotych i zapłacić za niego w terminie do 30 dni o daty złożenia zamówienia. Jeśli 500 złotych to w waszej opinii zbyt skromna opcja, z pewnością ucieszy was informacja o tym, że w przypadku kolejnych zakupów limit zostanie zwiększony do kwoty 1200 złotych. To pozwala już wybierać bardziej interesujące „itemy”.

Korzystaliście już z Zapłać Później na Allegro?

Źródło: Cashless

Related posts

Leave a Comment