Allegro

„Zapłać później” na Allegro trafia do kategorii Elektronika

Na początku września Allegro wprowadziło do serwisu funkcję zapłać później pozwalającą regulować zobowiązania w terminie do 30 dni. Liczba „zgodnych” kategorii była jednak mocno ograniczona. Teraz z rzeczonego rozwiązania skorzystamy, kupując Elektronikę!

Allegro
fot. Allegro

System odroczonych płatności na Allegro nazwany sprytnie „zapłać później”, wchodzi o nową fazę. Otóż serwis otwiera się na zupełnie nową dla funkcji kategorię — Elektronika. Myślę, że jest to wręcz idealny czas, biorąc pod uwagę świąteczne szaleństwo zakupowe.

Zapłać później za elektronikę na Allegro

Funkcja Zapłać później była dotychczas dostępna w kategoriach takich jak Dziecko, Dom i ogród, Firma, Kolekcje i sztuka, Moda (wykluczając biżuterię i zegarki), Motoryzacja, Sport i turystyka, Supermarket, Kultura i rozrywka oraz Uroda i Zdrowie. Sporo, ale brakowało tutaj Elektroniki. Brakowało, gdyż możemy mówić o tej kwestii w czasie przeszłym. Allegrododało bowiem do wspomnianego segmentu tytułową nowość.

Zasady rozwiązania są proste. Wystarczy wybrać przedmiot, którego cena waha się od 40 do 500 złotych i zapłacić za niego w terminie do 30 dni o daty złożenia zamówienia. Jeśli 500 złotych to w waszej opinii zbyt skromna opcja, z pewnością ucieszy was informacja o tym, że w przypadku kolejnych zakupów limit zostanie zwiększony do kwoty 1200 złotych. To pozwala już wybierać bardziej interesujące „itemy”.

Korzystaliście już z Zapłać Później na Allegro?

Źródło: Cashless

Dodaj komentarz

3832 More posts in artykuły category
Recommended for you
Wyjątkowe telewizory dla osób ceniących klasę i mocne brzmienie

Idealny obraz pełen detali, rozbudowany system audio zaprojektowany przez Bowers & Wilkins oraz wyjątkowe wzornictwo...