You are here
Aplikacja Plibo to odpowiedź na usterki w domach Warszawiaków Aplikacje mobile 

Aplikacja Plibo to odpowiedź na usterki w domach Warszawiaków

Plibo to nowoczesna platforma, za pomocą której umówimy wizytę fachowca takiego jak hydraulik, stolarz czy elektryk. Wszystko za pomocą prostej aplikacji, która podsunie nam świetnie dopasowaną do konkretnej sytuacji osobę. Brzmi świetnie, ale jakie są faktyczne możliwości usługi?

Plibo
fot. Plibo

Prace naprawczo-remontowe bywają skomplikowane, dlatego też warto skorzystać z pomocy fachowców. Sęk w tym, że selekcja właściwej osoby bywa równie trudna, co sama naprawa usterki. Powiedzmy sobie jasno — wykonawcy bywają „różni”. Niekiedy ciężko ustalić stawkę i czas dotarcia na miejsce zgłoszenia. Nie chcę już nawet mówić, ile razy nie przyjechał do mnie wcześniej umówiony jegomość (pozdrawiam Pana od kostki brukowej). Aplikacja Plibowydaje się remedium dla wspomniane problemy.

Aplikacja Plibo dostępna dla wszystkich warszawiaków

Czym jest Plibo? To odpowiednik Ubera z tą różnicą, iż zamiast zamawiać usługę przewozu osób, zamawiamy złotą rączkę. Oznacza to, że nie musimy poszukiwać fachowca na własną rękę, negocjować z nim ceny i zgadywać, którego dnia i o której godzinie szanowny Pan zjawi się na miejscu zgłoszenia. Cały proces „zamawiania” usługi jest w pełni zautomatyzowany…

Klient nie musi zgadywać, który dostawca będzie najlepszy – każdy na platformie spełnia jednolite normy pracy i zachowań. Nie musi zgadywać i negocjować stawek. Dzięki specjalnym algorytmom informacja o zleceniu dociera szybko do potencjalnie zainteresowanego wykonawcy. Eliminujemy etap negocjacji cenowych, aukcji pomiędzy wykonawcami, co pozwala nam rozwiązać usterkę klienta w dniu jej zgłoszenia. – mówi Adam Bielański.

Platforma sama zaproponuje nam fachowców, przedstawi cennik oraz pozwoli umówić wizytę w konkretnym przedziale czasowym. Wygodnie, ale czy możemy być pewni jakości wykonania usługi? Podobnie jak w przypadku Ubera, w Plibo pojawiają się opinie oraz oceny osób świadczących wspomniane usług naprawczo-remontowe. Wiemy więc doskonale, czy dany fachowiec spełnia nasze oczekiwania. Mało tego, aby Pan złota rączka mógł zaistnieć na platformie, musi przejść szczegółową weryfikację.

Aplikację Plibo pobierzecie z Google Play, a co za tym idzie, platforma działa jedynie na smartfonach z Androidem. Twórcy deklarują jednak, iż w niedalekiej przyszłości pojawi się również wersja na iOS.

Źródło: Informacja prasowa

Related posts

Leave a Comment