Android Office Apps

Zestaw aplikacji Microsftu na smartfonach Lenovo

Aplikacje Microsoftu dostępne w Google Play to jedne z najlepszych na platformie Android. Okazuje się, że właściciele smartfonów Lenovo nie będą musieli pobierać ich ręcznie…

Android Office Apps

Choć wsiąkłem do cna w ekosystem usług Google, z przyjemnością wykorzystuje kilka rozwiązań giganta z Redmond. Co ciekawe czynię to nie tylko na komputerze, na których nie wyobrażam sobie braku aplikacji biurowych z pakietu Office 365. Równie chętnie uruchamiam Androidowe odpowiedniki programów takich jak, Word, Excel czy Outlook. Patrząc na interfejs, animacje, stabilność oraz same możliwości muszę powiedzieć wprost – produkty Microsoftu na Androida są po prostu świetne.

Ekspansji w świat Androida ciąg dalszy

Pracownicy amerykańskiego koncernu zdają sobie sprawę z tego, że mobilnego okienka (WP8 i W10 Mobile) to kompletny niewypał. Nie mniej jednak firma nie zamierza odpuszczać sobie rynku smartfonów. Jak zamierza się na takowym utrzymać? To proste – wykorzysta do tego celu konia trojańskiego w postaci aplikacji.

Znam rzeszę osób, które instalują apki Microsftu niedługo po wstępnym skonfigurowaniu nowego urządzenia. Nie mniej jednak nie każdy zdaje sobie sprawę z ich istnienia tudzież poziomu, jaki oferują. Co ze wspomnianą grupą userów? Niebawem nie będą musieli oni zastanawiać się „czy warto”.

Na mocy porozumienia z Microsoftem, o czym ten poinformował na swoim blogu, Lenovo będzie zobligowane do preinstalowania aplikacji firmy na nowych urządzeniach. Istotne jest przy tym to, że nie sprawa nie dotyczy wyłącznie tradycyjnych Lenovo z serii Vibe. Posiadacze smartfonów z linii Moto również otrzymają dodatkowy zestaw aplikacji.

Pytanie co na to userzy?

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. Cały pakiet programów od Microsoftu waży sporo i nie oszukujmy się, jest dodatkiem, którego mogą nie życzyć sobie osoby ceniące minimalizm. Jak mniemam userzy smartfonów Moto do takich należą. Wyczuwam zbliżający się zgrzyt.

Źródło: Microsoft

 

_______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...