Aplikacje z BlackBerry na Twoim Androidzie

Nie ucichły jeszcze echa związane z Androidem na smartfonie od BlackBerry, a do tego doszły kolejne informacje – a może by tak aplikacje z jeżynki na Androidzie? Programy, kojarzące się niegdyś z businessowymi urządzeniami BlackBerry, będą teraz dostępne „dla każdego”.

Mowa o pakiecie Hub+, który kanadyjski twórca telefonów udostępnił dla smartfonów z systemem Android. Dostępny wcześniej jedynie dla urządzeń z BB10 oraz dla BlackBerry Priv pakiet pojawił się w sklepie Google Play dla smartfonów z systemem Android Marshmallow. Dla użytkowników systemów z zielonym robotem oznacza to dostęp do interfejsu, w którym powiadomienia o nowych mailach i wiadomościach z portali społecznościowych wyświetlą się w jednym miejscu, a do tego będą oni mieli dostęp do menedżera haseł i kalendarza.

Udostępnienie pakietu Hub+ dla urządzeń z systemem Android Marshmallow to dotarcie do większej liczby użytkowników. Jest jednak pewne ale – korzystanie z pakietu jest darmowe jedynie przez miesiąc, a potem należy płacić 99 centów za miesiąc lub męczyć się z wyświetlającymi się reklamami. Wersja płatna pozwala na cieszyć się z dodatkowych opcji: kontaktów, zadań, wyszukiwania, notatek i menu aplikacji. Czy oznacza to, że możemy „zmienić” nasz smartfon z Androidem w urządzenie z logiem jeżynki? Nie do końca. Nie będziemy mieć dostępu do wirtualnej klawiatury BB.

Istnieją pewne niedogodności, bowiem jeszcze nie wszystkie smartfony z Androidem Marshmallow mogą cieszyć się z pakietu. Firma dodaje jednak kolejne modele do listy i rozbudowuje usługę. W przyszłości Kanadyjczycy planują pakiet Hub+ dla smartfonów z Androidem Lolipop oraz iOS-em. Jeszcze jedna ważna wiadomość – usługa dostępna jest jedynie dla smartfonów, więc użytkownicy tabletów muszą obejść się ze smakiem. 

Aplikacje można pobrać w sklepie Google Play tu i tu

 

Źródło informacji: BlackBerry

 

______________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...