You are here
Apple przesuwa rynkową premierę słuchawek AirPods News 

Apple przesuwa rynkową premierę słuchawek AirPods

Masz iPhone’a 7 i do pełni szczęścia brakuje ci jeszcze bezprzewodowych słuchawek Apple AirPods? Cóż, musimy uzbroić się w cierpliwość. Dlaczego? Bo tak…

Apple AirPods 750x300

Rzeczone słuchawki to jeden z najnowszych produktów sadowników, który został zaprezentowany przy okazji premiery iPhone’ów 7 i 7 Plus. Te zostały pozbawione gniazda słuchawkowego Jack 3.5 mm, w związku z czym firma postanowiła „wypuścić” akcesorium w postaci bezprzewodowych AirPod’ów, o których więcej możecie przeczytać, klikając w ten odnośnik.

Apple każe nam czekać, bo… może

Gigant z Cupertino postanowił przełożyć datę wprowadzenia słuchawek do sklepów, przez co klienci chętni do zakupu, musza zwyczajnie czekać. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby firma uzasadniła decyzję i podała do wiadomości nowy termin.

Niestety, tak się nie stało, zaś fani marki czują się delikatnie mówiąc zlekceważeni. Apple w żaden sposób nie odniósł się do sytuacji i nie można za to winić nikogo, wszak producent nie jest w obowiązku informowania o swoich planach wydawniczych.

Warto wziąć pod uwagę to, że klienci nie mają żadnej sensownej alternatywy, oczywiście jeśli zależy im na dopełnieniu ekosystemu swojego urządzenia. Cóż, nie pozostaje nic innego, jak śledzić całą sytuację.

Źródło: The Verge

 

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

 

Related posts

Leave a Comment