Lotto Ekstraklasa w football manager 2017

Prowadzić zespół w LOTTO Ekstraklasie, zarządzać drużyną, rozwijać bazę klubową – to marzenie wielu. Teraz możesz je spełnić: przejmij kontrolę nad ulubioną drużyną piłkarską LOTTO Ekstraklasy w Football Manager 2017, najbardziej realistycznym menadżerze futbolowym w historii, który pozwoli ci poczuć adrenalinę typową dla biznesu i sukcesu sportowego.

slider fm 17 04

Do dyspozycji otrzymasz nie tylko zawodników z LOTTO Ekstraklasy, ale także zaktualizowaną bazę – ponad 500 000 autentycznych piłkarzy i członków sztabu oraz 2500 klubów piłkarskich.  

– Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że LOTTO Ekstraklasa znalazła się po raz pierwszy w historii w najnowszej wersji gry Football Manager 2017, wydawanej przez międzynarodowego producenta – firmę SEGA. To efekt pracy wielu zaangażowanych w ten proces osób. Mamy nadzieję, że dzięki naszej obecności popularność tej gry wśród fanów polskiej piłki nożnej wzrośnie jeszcze bardziej. Cieszy nas bardzo także samo zainteresowanie naszą obecnością ze strony firmy SEGA. Jest to wynik realizacji naszej strategii budowania marki rozgrywek, poprzez podejmowanie szeregu spójnych działań we właściwym kierunku – powiedział Marcin Mikucki, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży w spółce Ekstraklasa SA.

Nie czekaj! Uzyskaj pełną kontrolę nad transferami i decyduj, kto gra, a kto siedzi na ławce. Twórz założenia taktyczne, rozmawiaj z zawodnikami, wydawaj instrukcje w trakcie meczu i oglądaj spotkania dzięki zaawansowanemu silnikowi 3D. Będziesz musiał też radzić sobie z mediami, dbać o zadowolenie zawodników oraz zarządu, który śledzić będzie każdy twój ruch. Poczuj się jak prawdziwy trener!

– Z każdą kolejną edycją staramy się, żeby gra Football Manager była tak autentyczna i realistyczna, jak to tylko możliwe. Dodanie oficjalnych elementów związanych z LOTTO Ekstraklasą do Football Manager 2017 to ważny krok do przodu w naszych dążeniach. Jesteśmy zachwyceni wsparciem, jakie dostaliśmy od wszystkich związanych z LOTTO Ekstraklasą i liczymy na długie oraz owocne partnerstwo – powiedział Miles Jacobson, Director of Football Manager.

Football Manager 2017 w polskiej i angielskiej wersji językowej do wyboru, w sprzedaży już od 4 listopada na komputery PC z Windows, Linux i Macintosh. Wirtualna gra, ale emocje prawdziwe! Masz szansę zweryfikować swoje umiejętności, by potem dążyć do realizacji marzeń.

_________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...