You are here
Apple Arcade 50 złotych taniej — plan roczny zachęca do subskrypcji Gry mobile 

Apple Arcade 50 złotych taniej — plan roczny zachęca do subskrypcji

Nie uważam, żeby opłata w wysokości 24,99 zł za miesiąc korzystania z Apple Arcade była przesadzona. W stosunkowo niskiej kwocie otrzymujemy dostęp do potężnego repozytorium gier, którymi możemy cieszyć się na iPhonie, iPadzie, komputerze Mac, a także Apple TV. Niemniej, z subskrypcji można skorzystać teraz a nowy, znacznie tańszy sposób.

Apple Arcade

Amerykańskie przedsiębiorstwo postanowiło oddać w ręce użytkowników nowy plan subskrypcyjny na usługę Apple Arcade. Zamiast standardowej miesięcznej opłaty, osoby chętne skorzystać z dobrodziejstwa platformy mogą wybrać opcję opłaty za 12 miesięcy z góry. Jak się okazuje, wariant ten jest korzystniejszy i pozwala zaoszczędzić nieco złotówek.

Apple Arcade za 249,99 zł rocznie

O ile niespecjalnie interesuję się konsolowym rynkiem growym i śledzę jedynie najważniejsze informacje jego dotyczące, o tyle jestem wielkim fanem gier mobilnych. Pozycje dostępne w Google Play oraz Apple App Store to w większości proste ograniczone tytuły, ale bez trudu możemy odnaleźć również perełki. Rozbudowane produkcje ze światem, który aż chce się przemierzać. 

Większość z ciekawszych propozycji jest niestety płatna, dlatego też uważam abonament Apple Arcade za świetne rozwiązanie. Dostępne tam gry bez wahania nazwę atrakcyjnymi. Teraz można skorzystać z nich taniej, niż pierwotnie ustalono.

Za 12 miesięcy subskrypcji usługi Apple Arcade zapłacimy dokładnie 249,99 zł. Zestawiając to ze standardową miesięczną opłatą wynoszącą 24,99, mówimy o oszczędności na poziomie 50 zł. Nie wiem, jak wy, ale ja wolałbym za tę kwotę wyskoczyć do kina lub do kawiarni. Oczywiście jest to opcja tylko dla osób zdecydowanych na dłuższe korzystanie z zabawy. Myślę, że przed podjęciem decyzji warto skorzystać z darmowego okresu próbnego. To pozwoli zweryfikować, czy faktycznie chcemy przekazać Apple wspomnianą kwotę w zamian za w mojej ocenie, interesującą usługę.

Źródło: Apple Insider

Related posts

Leave a Comment