letus 750x300 1

Apple drażni się z nami hasłem Let us loop you in

Apple poinformowało, że ich konferencja odbędzie się nie 15 marca jak wcześniej zakładano, ale 21. Gigant z Cupertino zaprasza wszystkich hasłem „Let us loop you in”. Czyżby to muzyka miała odgrywać na wydarzeniu najważniejszą rolę?

letus 750x300 1

Tematem przewodnim konferencji może być więc nowa usługa lub zmiany, które mogą nastąpić w Apple Music. Serwis streamingowy radzi sobie całkiem nieźle na rynku, ale do dominacji brakuje mu jeszcze dużo. Bezapelacyjną gwiazdą jest tutaj Spotify, a coraz lepszy marketing i gwiazdy na wyłączność sprawiają, że Tidal staje do wyrównanej walki. Apple, które lubi dominować na każdym polu, będzie musiało zawalczyć o swój serwis i chętnie zobaczylibyśmy jakieś nowości. Rewolucja w iTunes? Raczej nie, choć niczego nie można wykluczyć.

Znając przewrotność Tima Cooka hasło „Let us loop you in” może odnosić się do adresu, pod którym znajduje się siedziba Apple. Wszak główne biuro mieści się na One Infinite Loop Street, gdzie będzie miało miejsce całe wydarzenie. Oby tylko hasło nie tyczyło się opaski, którą podpinało się za pomocą złącza Lightning do pilota Apple TV. Owszem, urządzenie nie wypadało z dłoni, ale trudno nam sobie wyobrazić, co więcej w tej materii można by osiągnąć. Zresztą tak naprawdę to już samo Loop wydawało nam się czymś… niepotrzebnym. Oby więc nie pokazywano tego w nowej odsłonie, która popadnie w zapomnienie równie szybko jak jej poprzedniczka.

letus 750x300 2

Z całą pewnością zobaczymy za to nowego iPhone’a 5se, który będzie wariacją dobrze znanej 5-ki. Ciekawostką może być to, do czego ostatnio coraz mniej producentów przywiązuje wagę. Po pierwszym boomie na tablety wydaje się, że rynek został już dostatecznie nasycony produktami tego typu. Apple wypuszczając iPad Air 3 lub iPad Pro da konkurencji kolejny powód do wzmożonej pracy. Gigant z Cupertino może solidnie zaszkodzić Surface Pro 4. Oprócz tego powinny pojawić się nowe paski do Apple Watch i informacje o updatach do nowej wersji iOS.

Nie spodziewamy się po wydarzeniu Apple czegoś niesamowitego, choć liczymy na to, że zostaniemy pozytywnie zaskoczeni.

Źródło: TheVerge
Fot: jw.

________________________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...