You are here
Apple Pay w Allegro dla iOS — nareszcie! Aplikacje artykuły mobile News 

Apple Pay w Allegro dla iOS — nareszcie!

Allegro zaktualizowało swoją aplikację dla systemów z rodziny iOS. Dodano zgodność z systemem płatności Apple Pay, dzięki czemu użytkownicy iPhone’ów i iPadów mogą potwierdzać transakcje za pomocą odcisku palca lub skanu twarzy.

Apple Pay
fot. Apple

Sadownicy obiecywali, że implementacja Apple Pay w polskich sklepach i usługach jest kwestią czasu. Dziś, po wprowadzeniu wspomnianego systemu płatności do Allegro, wiemy już, że nie były to słowa rzucane na wiatr.

Apple Pay na Allegro

Jeśli dodaliśmy już naszą kartę do aplikacji Wallet na iOS, możemy dokonywać płatności na Allegro przy jej wykorzystaniu. Wszystko jest banalnie proste i sprowadza się do autoryzacji za pomocą biometrii. Dla iPhone’ów 8, 8 Plus i starszych będzie to Touch iD, czyli czytnik linii papilarnych. Użytkownicy iPhone’ów X, Xs oraz Xs Max mogą potwierdzić tożsamość za pomocą Face ID, czyli skanu twarzy.

Nasi klienci przyzwyczaili się już, że ich ulubiony sklep mieści się w ich własnej kieszeni. Dzięki temu robienie zakupów na Allegro mogą pogodzić z napiętym grafikiem codziennych zajęć, a zaoszczędzony czas przeznaczyć na dużo ważniejsze sprawy. Na znalezienie i wybór najlepszej oferty trzeba poświęcić chwilę, ale już samo rozliczenie transakcji powinno być niezauważalne – tłumaczy Francois Nuyts, prezes Allegro.

Przyglądamy się światowym trendom i widzimy, czego obecnie oczekują klienci. Chcemy być gotowi, żeby w pełni sprostać tym oczekiwaniom. W tym roku rozpoczęliśmy ambitny projekt, który zmieni sposób, w jaki klienci wyszukują produkty na Allegro. Łatwiej będzie podjąć decyzję i wyłowić najlepszą ofertę sposób 90 milionów obecnie dostępnych na platformie. Mobilne metody płatności takie jak Apple Pay oraz inne usługi, które towarzyszą zakupom na Allegro, są niezbędne, żeby klienci byli jeszcze bardziej zadowoleni z zakupów na naszej platformie – dodaje Nuyts. 

Źródło

Related posts

Leave a Comment