You are here
Moto G7 zadebiutowała w czterech wariantach — mistrz w swojej klasie artykuły News 

Moto G7 zadebiutowała w czterech wariantach — mistrz w swojej klasie

Motorola zaprezentowała wczoraj swoje najnowsze dziecko z rodziny Moto. W zasadzie mowa o czterech dzieciach, bo to właśnie w tylu wersjach występuje urządzenie. Sprawdźmy, co oferują Moto G7, G7 Play, G7 Power oraz G7 Plus.

Moto G
fot. Motorola

Zaczyna mnie to nieco nudzić. Spodziewałem się tego, że Motorola pozamiata swoją półkę smartfonami z linii Moto G7 i jak to zwykle bywa w przypadku tejże firmy, nie spotkał mnie zawód. Producent, wydając na rynek cztery nieprzyzwoicie sensownie wycenione urządzenia, pokazał, że myśli niemal o wszystkich potencjalnych klientach. Omówmy po krótce każdą z opcji G7-ki.

Moto G7, G7 Play, G7 Power i G7 Plus

Stylistycznie jest dokładnie tak, jak można się było tego spodziewać, czyli świetnie. Design serii Moto jest więcej niż przyjemny, choć nie uświadczymy tutaj ultra wąskich ramek, jak w przypadku droższych smartfonów. Pamiętajmy jednak, że są to urządzenia, których ceny zaczynają się od 699 złotych, a kończą 1399 złotych. W tym przedziale ciężko dostać urządzenie kompletne, które zaskakuje rozwiązaniami takimi jak optyczna stabilizacja obrazu czy naprawdę szybkie ładowanie. Dodajmy do tego prawie czystego Androida w wersji 9.0 z drobnymi, acz przydatnymi ficzerami i mamy przepis na sukces.

Moto G
fot. Motorola

Przejdźmy teraz przez poszczególne modele, nie zagłębiając się zbyt mocno w ich specyfikację techniczną. Dociekliwi znajdą ją na blogu producenta.

Którą G7-ke wybrać?

Motorola Moto G7 w wersji podstawowej oferuje sensowną rozdzielczość Full HD+ przy 6.2-calowym ekranie Max Vision. Podwójny aparat ze sporą liczbą dodatkowych trybów i integracji z Google Lens powinien zapewnić sporo frajdy miłośnikom mobilnej fotografii. Producent chwali się też tym, że obecna generacja jest szybsza od poprzednika o 50 proc. Chciałbym móc możliwie szybko to zweryfikować. Snapdragon 632 powinien stanąć na wysokości zadania.

Moto G7 Play to tak naprawdę budżetowa wersja powyżej opisanego modelu. Jej obecność w ofercie jest konieczna. Cena 699 złotych czyni z urządzenia sprzęt naprawdę dostępny. Nieco mniejszy ekran o proporcjach 19:9 i przekątnej 5,7-cala wydaje się wystarczający, nawet w kwestii multimediów. 

Moto G7 Power jest propozycją dla fanów długiego czasu pracy na jednym ładowaniu akumulatora. Za 899 złotych dostaniemy baterię o pojemności 5000 mAh oraz szybkie ładowanie TurboPower.

Moto G7 Plus zostawiłem na koniec, gdyż jest to najmocniejszy wariant smartfona. To właśnie tutaj trafiła optyczna stabilizacja obrazu, sztuczna inteligencja oraz ładowarka TurboPower o mocny 27W. Panoramiczny wyświetlacz 6.2-cala o rozdzielczości Full HD+ oraz głośniki stereo Dolby Audio dopełniają całości.

  • G7 będzie dostępna w Polsce od 15.02.2019r. w sugerowanej cenie 1199 zł.
  • G7 Plus będzie dostępna w Polsce od 15.02.2019r. w sugerowanej cenie 1399 zł.
  • G7 Power będzie dostępna w Polsce od 15.02.2019r. w sugerowanej cenie 899 zł.
  • G7 Play będzie dostępna w Polsce od 15.02.2019r. w sugerowanej cenie 699 zł.

Źródło: Motorola

Related posts

Leave a Comment