Apple Pay

Apple Pay w PKO BP opóźnione. Powód doprowadzi was do łez

Apple Pay weszło do Polski kilka tygodniu temu, lecz z usługi mogą korzystać jedynie klienci wybranych banków. Niestety, do pechowej grupy należy PKO BP, który zapowiedział wcześniej, że Pay zadebiutuje w ofercie banku już we wrześniu. Tak się jednak nie stanie, a winne są temu nowe iPhone’y.

Apple Pay

Serio. Brzmi to zabawnie, ale głównym powodem, dla którego Pay nie zostanie zaimplementowane w PKO BP, jest jutrzejsza konferencja, na której Apple zaprezentuje nowe iPhone’y, MacBooki oraz iPada. Zastanawiacie się pewnie, co wspólnego z systemem płatności ma sprzęt sadowników? Spieszę z wyjaśnieniem.

Apple Pay opóźnione przez premierę iPhone’ów

W myśl doniesień, PKO BP było gotowe na wprowadzenie wspomnianej płatności z dniem 18 września. Oznacza to, że z Apple Pay moglibyśmy korzystać już za tydzień. Problem w tym, że Apple rozesłało do swoich partnerów informację zawierającą “zakaz” prezentowania nowości związanych z firmą w dniach od 12 do 28 września. Jak łatwo zgadnąć, chodzi o premierę nowych iPhone’ów, a konkretnie rzecz biorąc — o skupienie uwagi na wydarzeniu i starcie sprzedaży. Sprytnie.

Nieoficjalnie mówi się o tym, że debiut Pay w PKO BP został przeniesiony na październik. Niestety, nie znamy jeszcze konkretnych terminów.

Źródło: Cashless.pl

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...