OnePlus 6T

OnePlus 6T z czytnikiem linii papilarnych pod ekranem zadebiutuje w październiku

Zbliżająca się premiera nie jest już zwykłą plotką. To fakt, który został potwierdzony w grafice wysłanej do redakcji CNET. Jesień będzie w tym roku wyjątkowo gorąca i obfitująca w premiery elektroniki użytkowej.

OnePlus 6T

Czas pomiędzy targami MWC, IFA oraz CES nie jest równoznaczny z zastojem na rynku mobilnym. Producenci nie spoczywają na laurach, czego dowodem są zbliżające się premiery. Jutro Apple zaprezentuje nowe iPhone’y, iPada oraz MacBooki, po czym za kilka tygodni poznamy nowe Pixele od Google’a. To jednak nie koniec jesiennej ramówki wydawniczej. Do gry wchodzi bowiem OnePlus, który szykuje się do premiery OnePlus 6T.

OnePlus 6T zadebiutuje w październiku

Chiński producent udostępnił grafikę, będącą zrzutem ekranowym nowego modelu 6T. Co ciekawe, grafika ta zdradza nie tylko datę i godzinę premiery, ale także jedną bardzo ważną cechę smartfona. Okazuje się, że wspomniany model otrzyma czytnik linii papilarnych wbudowany w ekran. Nie jestem co prawda zwolennikiem takiego rozwiązania, jednak znam gros osób, które nie mogą doczekać się jego popularyzacji. Do premiery sprzętu zostało nam jeszcze pięć tygodni, ale już dziś możemy podsumować nieoficjalne informacje związane z OnePlus 6T.

Specyfikacja, o której piszę, nie jest jeszcze potwierdzona, a co za tym idzie — finalnie zastosowane podzespoły mogą w mniejszym bądź większym stopniu od niej odbiegać. Zakładając, że doniesienia potwierdzą się, OnePlus 6T otrzyma 6,4-calowy ekran z notchem lub łezką o rozdzielczości Full HD. Wydajność zapewni flagowy układ Qualcomma — procesor Snapdragon 845, 8 GB RAM oraz 128 GB pamięci na dane użytkownika. Bateria jest tutaj tajemnicą, ale mówi się o hybrydowym akumulatorze (dwa ogniwa) o łącznej pojemności 3 700 mAh. Siłą urządzenia będzie także fotografia. Selfie wykonamy przednią kamerką o rozdzielczości aż 25 Mpix, co samo w sobie jest już warte uwagi. Aparat główny nie będzie odbiegał od przedniego modułu. Podwójny sensor o rozdzielczości 12 Mpix i zmienna przysłona od f/1.5 do f/2.4 powinny zapewnić świetne ujęcia.

Jeśli nie możecie doczekać się premiery OnePlus 6T, koniecznie sprawdźcie ofertę naszego sklepu internetowego. Znajdziecie tam mnóstwo podobnych oraz ciekawszych urządzeń.

Źródło: CNET

Dodaj komentarz

3833 More posts in artykuły category
Recommended for you
Vivo X30 Pro
Rynek smartfonów w 2023 roku

2023 rok będzie przełomowym momentem dla rynku smartfonów. W ciągu najbliższych kilku lat możemy spodziewać...