You are here
Apple wydaje iOS 12.1.3, macOS 10.14.3, watchOS 5.1.3 oraz tvOS 12.1.2 artykuły News 

Apple wydaje iOS 12.1.3, macOS 10.14.3, watchOS 5.1.3 oraz tvOS 12.1.2

Gigant z Cupertino po kilkutygodniowej fazie testów zdecydował się upublicznić nowe aktualizacje systemów iOS, macOS, watchOS oraz tvOS. Choć uaktualnienia nie zawierają widocznych nowości, warto je zainstalować, gdyż wnoszą do oprogramowania istotne poprawki.

Cokolwiek złego nie mówić o Apple, trzeba oddać firmie to, że dba o aktualność oprogramowania w urządzeniach przez siebie stworzonych. Wieloletnie wsparcie to nie tylko coroczne porcje nowości w interfejsie. To także mniejsze poprawki, które poprawiają komfort użytkowania konkretnego sprzętu. Dziś mamy do czynienia z drugim typem update’ów.

Lista zmian w iOS, macOS, watchOS oraz tvOS

Tak jak wspomniałem, zmiany nie są ogromne, ale warto zapoznać się z ich opisem dla poszczególnych systemów. Szczegóły znajdziecie poniżej:

iOS 12.1.3

System iOS 12.1.3 zawiera poprawki błędów i udoskonalenia dotyczące iPhone’a i iPada.

Informacje na temat zawartości uaktualnień oprogramowania Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod adresem: support.apple.com/kb/HT201222

macOS Mojave 10.13.3

Uaktualnienie macOS Mojave 10.13.3 poprawia bezpieczeństwo, stabilność i zgodność Maca. Jest zalecane dla wszystkich użytkowników.

Więcej szczegółowych informacji na temat tego uaktualnienia można znaleźć pod adresem support.apple.com/HT209149. Szczegółowe informacje na temat zawartości tego uaktualnienia związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod adresem support.apple.com/kb/HT201222.

tvOS 12.1.2

Niestety, w tym przypadku nie udało nam się odnaleźć listy nowości, ale można być niemal pewnym tego, że dotyczą one poprawy stabilności oprogramowania.

watchOS 5.1.3

To uaktualnienie zawiera udoskonalenia oraz poprawki błędów. Informacje na temat zawartości uaktualnień oprogramowania Apple związanej z zabezpieczeniami można znaleźć pod adresem support.apple.com/kb/HT201222.

Źródło: Apple

Related posts

Leave a Comment