You are here
ART FM-06 bądź bezpieczny na drodze Sprzęt 

ART FM-06 bądź bezpieczny na drodze

Choć praktycznie każdy telefon komórkowy wyposażony jest obecnie w opcję „głośnika”, to i tak mało kto z niej korzysta.

 
ART FM-06 zdjęcie zestawu głośnomówiącego
Zestaw głośnomówiący ART FM-06 może być doskonałą alternatywą dla wszystkich tych, którzy nie planują wykorzystywać swojego smartfona w samochodzie. Od dawna wiadomo, że za rozmawianie podczas jazdy (gdy jesteśmy kierowcą pojazdu oczywiście) grozi mandat. Można stać się lżejszym o 200 złotych, a nie mówimy tutaj nawet o kwestii bezpieczeństwa. Kierowanie pojazdu ze smart fonem przyczepionym do ucha to duże ryzyko. Wystarczy chwila nieuwagi, a może skończyć się to tragedią.
Może brzmi to jak oczywiste prawdy, ale cały czas można zobaczyć na drodze przypadki, gdy kierowcy rozmawiają przez telefon podczas prowadzenia. Niby żyjemy w XXI wieku, gdzie rozwija się sztuczna inteligencja, ale widać ta normalna jest w odwrocie. Warto więc zachować się inteligentnie i wypróbować zestaw głośnomówiący. Szczególnie taki jak ART FM-06.
ART FM-06 przyciąga wzrok już od pierwszej chwili. Mamy tutaj do czynienia z niebanalnym designer, który wpasowuje się w pasujące obecnie trendy. Opływowe linie przywodzą na myśl sportowe samochody, ale obudowa zestawu głośnomówiącego dopasowuje się do wnętrza samochodu. ART FM-06 można przyczepić na desce rozdzielczej lub pod sufitem. Wbudowany wewnątrz akumulator o pojemności 500 mAh spokojnie wystarczy na dziesięć godzin pracy. Oznacza to, że możemy przejechać praktycznie całą Polskę i jednocześnie prowadzić rozmowę.
Zestaw może także przebywać w trybie czuwania, a ten ma nie pozwolić na wyładowanie przez 25 dni. ART FM-06 sparować można z dwoma smart fonami i nie powinno być tutaj problemów ze starszymi słuchawkami. Zestaw działa bowiem w oparciu o Bluetooth 3. Czuły mikrofon zapewni doskonałą jakość połączenia, dodatkowym plusem może być to, że urządzenie da się sparować także z radiem FM i wykorzystać samochodowe głośniki. W przypadku nieodebrania połączenia ART FM-06 wybierze ostatni dzwoniący do nas numer i nas połączy. Niby mała rzecz, a cieszy. Ile zapłacimy za taki zestaw? Producent ustalił cenę na 89 złotych, czyli znacznie taniej niż mandat i o wiele bezpieczniej.
Źródło: ART
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Related posts

Leave a Comment