ART FM-06 zdjęcie zestawu głośnomówiącego

ART FM-06 bądź bezpieczny na drodze

Choć praktycznie każdy telefon komórkowy wyposażony jest obecnie w opcję „głośnika”, to i tak mało kto z niej korzysta.

 
ART FM-06 zdjęcie zestawu głośnomówiącego
Zestaw głośnomówiący ART FM-06 może być doskonałą alternatywą dla wszystkich tych, którzy nie planują wykorzystywać swojego smartfona w samochodzie. Od dawna wiadomo, że za rozmawianie podczas jazdy (gdy jesteśmy kierowcą pojazdu oczywiście) grozi mandat. Można stać się lżejszym o 200 złotych, a nie mówimy tutaj nawet o kwestii bezpieczeństwa. Kierowanie pojazdu ze smart fonem przyczepionym do ucha to duże ryzyko. Wystarczy chwila nieuwagi, a może skończyć się to tragedią.
Może brzmi to jak oczywiste prawdy, ale cały czas można zobaczyć na drodze przypadki, gdy kierowcy rozmawiają przez telefon podczas prowadzenia. Niby żyjemy w XXI wieku, gdzie rozwija się sztuczna inteligencja, ale widać ta normalna jest w odwrocie. Warto więc zachować się inteligentnie i wypróbować zestaw głośnomówiący. Szczególnie taki jak ART FM-06.
ART FM-06 przyciąga wzrok już od pierwszej chwili. Mamy tutaj do czynienia z niebanalnym designer, który wpasowuje się w pasujące obecnie trendy. Opływowe linie przywodzą na myśl sportowe samochody, ale obudowa zestawu głośnomówiącego dopasowuje się do wnętrza samochodu. ART FM-06 można przyczepić na desce rozdzielczej lub pod sufitem. Wbudowany wewnątrz akumulator o pojemności 500 mAh spokojnie wystarczy na dziesięć godzin pracy. Oznacza to, że możemy przejechać praktycznie całą Polskę i jednocześnie prowadzić rozmowę.
Zestaw może także przebywać w trybie czuwania, a ten ma nie pozwolić na wyładowanie przez 25 dni. ART FM-06 sparować można z dwoma smart fonami i nie powinno być tutaj problemów ze starszymi słuchawkami. Zestaw działa bowiem w oparciu o Bluetooth 3. Czuły mikrofon zapewni doskonałą jakość połączenia, dodatkowym plusem może być to, że urządzenie da się sparować także z radiem FM i wykorzystać samochodowe głośniki. W przypadku nieodebrania połączenia ART FM-06 wybierze ostatni dzwoniący do nas numer i nas połączy. Niby mała rzecz, a cieszy. Ile zapłacimy za taki zestaw? Producent ustalił cenę na 89 złotych, czyli znacznie taniej niż mandat i o wiele bezpieczniej.
Źródło: ART
Fot: jw.

_____________________________________

Zapraszamy do naszego sklepu, który znajdziecie pod tym adresem oraz na nasz profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...