Assassin’s Creed IV: Black Flag – chcesz zostać sławny?

Dla wszystkich, tych którzy mają “parcie na szkło”, Ubisoft przygotował sporą atrakcję. 137 fanów Assassin’s Creed ma szansę zaistnienia na obrazie prezentującym historię z najnowszej części AC: Black Flag.

Sporą część ludzi interesuje szansa zaistnienia w telewizji, internecie, czy chociaż w lokalnej gazecie. Gdy dodamy do tego reklamę jednej z bardziej rozpoznawalnych marek, jaką na pewno jest seria Assassin’s Creed, to chęć ta staje się jeszcze większa.

Pomysł Ubisoftu przedstawia się następująco: Zebrać 137 fanów i uwiecznić ich podobizny na olejnym obrazie namalowanym w XVIII – wiecznym stylu, o wymiarach 2,3 na 4,5 metra. Za zrealizowanie projektu odpowiadają mistrzowie paryskiej szkoły malarstwa – Beaux-Arts.

Po ukończeniu, dzieło będzie wystawiane online oraz w galerii Musée de la Marine we Francji na dokładnie miesiąc od 4 listopada.

 Co należy zrobić, aby znaleźć się na tym dziele światowego malarstwa? Wystarczy wysłać zdjęcie ukazujące wasze urocze oblicza. W pierwszej kolejności, przesyłać fotki, mogą członkowie The Watch – serwisu VIP dla fanów świata Assassin’s Creed.

Na jedno miejsce może być wysłanych kilka zgłoszeń, gdyż wybór osób, które pojawią się na ostatecznej wersji obrazu należy do fanów. Szczęśliwcami okażą się osoby z największą liczbą „polubień”.

http://www.youtube.com/watch?v=vnVTaOVz-50

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie. Prace nad obrazem, będą udostępniane online pod tym linkiem.

Jeśli nie znacie, tej serii, to zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu i zaznajomienia się ze światem Assassin’s Creed.

 

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...