Jesteś graczem, ale brak Ci dobrych słuchawek z dźwiękiem 3D?

Jak wiadomo dla osób lubujących się w multimedialnej rozrywce, szczególnie w grach, dźwięk jest istotnym aspektem. Jednak nie każde słuchawki spełnią oczekiwania gracza, a te które są odpowiednie zazwyczaj kosztują krocie. Jeśli dysponujecie niewielką kwotą na taki zakup chcemy wam polecić CREATIVE 3D TACTIC ALPHA GAMING.

99938

Urządzenie zostało zapakowane w proste, lecz przyjemne dla oka pudełko, w którym znajdziemy: Słuchawki, kartę dźwiękową na USB, mikrofon oraz instrukcję. Z niej dowiemy się z jakiego miejsca musimy pobrać sterowniki.

Same słuchawki są wykonane z tworzywa sztucznego (plastik), dzięki czemu są naprawdę lekkie. Wygodę zapewniają wysokiej klasy poduszeczki stykające się bezpośrednio z małżowiną uszną, co tworzy jednocześnie warstwę izolującą nas przed dźwiękami z zewnątrz.

Mikrofon nie jest zintegrowany ze słuchawkami, występuje jako oddzielny element. Możemy go zamontować w specjalnym slocie. Gąbka zamontowana na końcu wejścia dźwięku ma za zadanie zredukowanie szumów.

Zastosowanie płaskiego kabla pozwala uniknąć jego zaplątania. Końcówką są dwa złącza jack 3.5 mm, które możemy podłączyć do obecnej w zestawie karty muzycznej Sound Blaster lub do wejścia w naszym PC.

Po zainstalowaniu sterowników urządzenia, zyskujemy dostęp do specjalnego panelu, w którym można zmieniać ustawienia dźwięku. Co ciekawe, są tu dostępne gotowe motywy pod konkretne tytuły gier.

Osoby zainteresowane nabyciem słuchawek zapraszam do  naszego sklepu.

Dodaj komentarz

562 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
iPhone 11 Pro
Jaki będzie Iphone 15 Ultra?

Informacje przez Apple nie zostały jeszcze ujawnione . Jednakże, można przedstawić kilka możliwych trendów na...