Assassin’s Creed: Unity, w czasach Wielkiej Rewolucji Francuskiej

Ujawniono tytuł i okres, w którym rozgrywać się ma najnowsza odsłona Assassin’s Creed. Nie feudalna Japonia ani wiktoriański Londyn, a czasy Wielkiej Rewolucji Francuskiej. Zadowoleni?

Nowa części ukaże się na PlayStation 4, Xbox One oraz PC, a jej premiera zapowiedziana jest na święta 2014. Oprócz grafiki dostosowanej do konsol nowej generacji, twórcy wprowadzili kilka zmian do mechaniki rozgrywki. W Unity po raz pierwszy zastosowane zostaną elementy parkouru, maja one mieć dużo wspólnego ze zmianami mechaniki pokonywania przeszkód. Jak sprawdzą się nowe składniki rozgrywki i przede wszystkim, czy wprowadzą powiew świeżości do serii dowiemy się jeszcze w tym roku.

Według przecieków ujawnionych przez serwis Kotaku, w tym roku możemy się spodziewać nie jednego, a dwóch tytułów spod marki AC. Druga z gier ma mieć podtytuł Comet i prawdopodobnie ukaże się na PlayStation 3, X360 oraz być może na komputery osobiste.

Plotki o Assassin’s Creed: Unity okazały się prawdziwe, więc istnieje spore prawdopodobieństwa, że i wiadomości dotyczące Comet okażą się trafne.

http://www.youtube.com/watch?v=BlI6Tj7zSHE

Jak da się zauważyć, każda nowa część epokowo coraz bardziej zbliża się do czasów współczesnych. Obawiam się, że o czasach starożytnych możemy już powoli zapomnieć?

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...