LG G Watch – smartwach od Koreańczyków zbliża się wielkimi krokami

W ubiegłym tygodniu Google zapowiedziało pojawienie się zmodyfikowanego Androida, dostosowanego do zegarków. Następstwem tego, jak zapewnia gigant, będzie wysyp inteligentnego sprzętu tego typu. Do tej pory plany wydania urządzenia z Android Wear zdradziła jedynie Motorola. Teraz do wyścigu dołączyło LG.

ZegareczekLG750x300

O G Watch mówiło się już od dawna. Najwięcej wniósł użytkownik Twittera – @Evleaks, który to za pośrednictwem swojego konta zdradził prawdopodobną specyfikację techniczną zegarka od LG. Tym oto sposobem dowiedzieliśmy się, że nowy produkt Koreańczyków zostanie wyposażony w 1.65-calowy ekran IPS, pracujący w rozdzielczości 280×280 pikseli, 512 MB RAM oraz 4GB pamięci flash.

Nieoficjalne informacje pochodzące od Evena Blassa, w przeszłości zostały wielokrotnie potwierdzone, co pozwala nam sądzić, że i w przypadku G Watch będzie podobnie. Przypuszczenia okazały się słuszne. LG UK poinformowało na Twitterze o planach wydania zegarka G Watch, lecz nie zdradzono żadnych szczegółów dotyczących ów urządzenia.

Uważacie, że LG G Watch będzie, choć trochę podobny do grafiki zamieszczonej na Twitterze? 

 

Źródło: Twitter

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6480 More posts in News category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...