ZegareczekLG750x300

LG G Watch – smartwach od Koreańczyków zbliża się wielkimi krokami

W ubiegłym tygodniu Google zapowiedziało pojawienie się zmodyfikowanego Androida, dostosowanego do zegarków. Następstwem tego, jak zapewnia gigant, będzie wysyp inteligentnego sprzętu tego typu. Do tej pory plany wydania urządzenia z Android Wear zdradziła jedynie Motorola. Teraz do wyścigu dołączyło LG.

ZegareczekLG750x300

O G Watch mówiło się już od dawna. Najwięcej wniósł użytkownik Twittera – @Evleaks, który to za pośrednictwem swojego konta zdradził prawdopodobną specyfikację techniczną zegarka od LG. Tym oto sposobem dowiedzieliśmy się, że nowy produkt Koreańczyków zostanie wyposażony w 1.65-calowy ekran IPS, pracujący w rozdzielczości 280×280 pikseli, 512 MB RAM oraz 4GB pamięci flash.

Nieoficjalne informacje pochodzące od Evena Blassa, w przeszłości zostały wielokrotnie potwierdzone, co pozwala nam sądzić, że i w przypadku G Watch będzie podobnie. Przypuszczenia okazały się słuszne. LG UK poinformowało na Twitterze o planach wydania zegarka G Watch, lecz nie zdradzono żadnych szczegółów dotyczących ów urządzenia.

Uważacie, że LG G Watch będzie, choć trochę podobny do grafiki zamieszczonej na Twitterze? 

 

Źródło: Twitter

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...