Zenfone 6

Asus zdradza szczegóły flagowca ZenFone 6

Premiera smartfona Asus ZenFone 6 odbędzie się już 15 maja tego roku, czyli raptem za 6 dni. Jednak producent odważył się zdradzić szczegóły specyfikacji już dzisiaj. Sprawdźmy więc, co przygotowali dla swoich klientów projektanci.

Zenfone 6
fot. Asus

Niecały tydzień, właśnie tyle zostało do premiery najnowszego flagowca z rodziny ZenFone od Asusa. Producent, zapowiadając wspomniane wydarzenie, opublikował grafikę zdradzającą kilka interesujących kwestii dotyczących sprzętu. Braki we wspomnianych informacjach dostarczy instagramowy post jednego z pracowników firmy. Co ciekawe, rzeczona informacja została zapisana w formie alfabetu Morse’a.

Jaki będzie Asus ZenFone 6?

Zacznijmy od oficjalnej informacji. Przyglądając się grafice, łatwo odnaleźć interesujące nas kwestie takie jak obecność diody powiadomień LED, klawisza Smart key czy złącza audio Jack 3,5 mm oraz portu USB-C. Na materiale ujęto również procesor Qualcomm Snapdragon 855

To nie wszystko. Wspomniany wyżej pracownik Asusa opublikował na własnym koncie Instagram zdjęcie, pod którym w opisie pojawił się kod Morse’a. Po jego „odczytaniu” otrzymujemy taki oto komunikat:

liguepara855=4813=5000efalecomstephanpantolomeueduardocampossilva

Teraz do rzeczonych informacji dochodzi jeszcze to, że sprzęt otrzyma podwójny aparat o rozdzielczości 48 Mpix oraz 13 Mpix, a także akumulator o pojemności 5000 mAh. To daje nam do zrozumienia, że ZenFone 6 będzie sprzętem kompletnym, a o to w dzisiejszych czasach nie jest niestety łatwo.

Źródło: AsusMarcelcampos

Dodaj komentarz

3835 More posts in artykuły category
Recommended for you
Jak dbać o piekarnik: kilka porad, które realnie ułatwią życie w kuchni

Piekarnik to serce każdej kuchni, niezastąpione narzędzie w rękach zarówno amatorów, jak i profesjonalnych kucharzy....