You are here
Maxcom MS459 Harmony — prosty smartfon idealny na prezent na Dzień Matki artykuły News 

Maxcom MS459 Harmony — prosty smartfon idealny na prezent na Dzień Matki

Powoli zbliża się Dzień Matki, a co za tym idzie, już dziś warto zastanowić się nad prezentem dla naszych kochanych rodzicielek. Bazując na własnym doświadczeniu, chciałbym zaproponować wam dość interesującą opcję — Maxcom MS459 Harmony. Smartfon z pewnością spodoba się osobie obdarowanej, przy okazji nie rujnując waszego portfela.

MS459 Harmony
fot. Maxcom

Maxcom wraz z operatorem Play wystartowali z promocją, w ramach której nabywając MS459 Harmony z oferty „fioletowych”, otrzymamy bon o wartości 100 złotych do wykorzystania w sklepie maxcom.pl. Promocja nie jest może szczytem opłacalności, ale w tym konkretnym przypadku liczy się urządzenie. Skupmy się więc na sprzęcie, który może być w wielu przypadkach ideałem.

Smartfonem Maxcom MS459 Harmony możemy sterować zdalnie

Mógłbym pisać o specyfikacji technicznej urządzenia, ale nie zrobiłaby ona na was większego wrażenia. Niemniej, pod koniec wpisu znajdziecie małe zestawienie z najważniejszymi informacjami dotyczącymi zastosowanych w urządzeniu podzespołów. Istotne, a w zasadzie najważniejsze w modelu MS459 Harmony są prostota oraz możliwości, które czynią sprzęt idealnym dla osób słabiej obeznanych z technologią mobilną.

Zacznijmy od początku — urządzenie otrzymało większość cech, których moglibyśmy szukać u budżetowców oraz tańszych średniaków. To standard. Standardem ciężko nazwać z kolei fizyczne klawisze nawigacyjne, a właśnie one zastępują w Maxcom MS459 Harmony wirtualne przyciski wyświetlane na ekranie. Dodatkowo w obudowie zagościł klawisz Pomocy i to właśnie on jest jednym z ważniejszych w urządzeniu. Po odpowiednim skonfigurowaniu z poziomu komputera, w razie wypadku ratownicy mogą wyświetlić potrzebne im informacje o użytkowniku-pacjencie. Mowa o danych teleadresowych, grupie krwi, alergiach oraz przyjmowanych lekach.

MS459 Harmony
fot. Maxcom

Druga kwestia, w mojej ocenie nieporównywalnie ważniejsza, to możliwość zdalnego zarządzania smartfonem z poziomu komputera. Wyobraźcie sobie, że chcecie przyciemnić ekran, zmniejszyć skalę, wyciszyć dźwięki ustawić budzik czy sprawdzić stan naładowania akumulatora Maxcom MS459 Harmony, ale wasz rodzic lub inna obdarowana osoba znajduje się na drugim końcu miasta. Możliwość wykonania powyższych czynności bez trzymania urządzenia w domu to istne błogosławieństwo.

Skoro omówiliśmy już najważniejsze w mojej ocenie sprawy, poniżej prezentuję wam obiecaną wcześniej specyfikację techniczną. Ze szczegółami promocji możecie zapoznać się pod TYM adresem. Jeśli natomiast szukacie inne, choć równie interesującego smartfona, odwiedźcie Vipelektrogadzet.

  • 4,5-calowy ekran IPS
  • Rozdzielczość 854 x 480 Pix
  • Akumulator 2200 mAh
  • Procesor MediaTek MT6737
  • 2 GB RAM
  • 16 GB pamięci na dane
  • microSD do 32 GB

Źródło: MaxcomPlay

Related posts

One thought on “Maxcom MS459 Harmony — prosty smartfon idealny na prezent na Dzień Matki

  1. Xavery

    MS459 ma sporo zalet: prosta obsługa, pojemna bateria, przycisk pomocy czy duży ekran z łatwym do ogarnięcia interfejsem.

Leave a Comment