You are here
Asystent Google i Alexa pomogą znaleźć pracę w McDonald’s artykuły News 

Asystent Google i Alexa pomogą znaleźć pracę w McDonald’s

Myślałem, że nic mnie już dziś nie zaskoczy. Myliłem się. Okazuje się bowiem, że usługi takie jak Asystent Google czy Amazon Alexa pozwalają aplikować na stanowisko w popularnej sieci restauracji McDonald’s.

Asystent Google
fot. Pxhere

Choć na ten moment jest to jedynie eksperyment sieci McDonald’s, automatyzacja procesu aplikowania o pracęwydaje się naturalnym następstwem rozwoju technologii. Nie spodziewałem się jednak, że zostaną do tego wykorzystani asystenci głosowi.

Asystent Google wyśle za ciebie podanie o pracę w McDonald’s

Apply Thru to nowa usługa popularnej sieci restauracji, która pozwala aplikować na stanowiska w McDonaldzie. Oznacza to, że osoby korzystające z nowego rozwiązania nie będą musiały już wykonywać połączenia telefonicznego ani wysyłać wiadomości email. Początkowa część procesu odbędzie się niemal „z automatu”. Jako że rozwiązanie dedykowane jest osobom młodym, jestem skłonny uwierzyć, że takowy system zdobędzie niemałą popularność.

Początkowo usługa będzie dostępna jedynie w Stanach Zjednoczonych. Jestem więcej niż pewny, że w przypadku jej sukcesu, restauracje działające na innych rynkach również je u siebie zaimplementują. Zastanawia mnie tylko, czy sam Asystent Google będzie w tym zakresie skuteczny. Ilekroć testuję „pomocnika” od Google, przekonuję się, jak niedopracowany jest to jeszcze produkt.

Źródło: The Verge

Related posts

Leave a Comment