Audiobooki bez limitu w EmpikGo

Pod koniec sierpnia informowałem was o tym, że w aplikacji EmpikGo możecie skorzystać z dostępu do ponad 200 lektur szkolnych za jedyne 9,99 złotych miesięcznie. Teraz Empik przygotował coś dla fanów audiobooków. Grzech nie skorzystać.

EmpikGo

Żyjemy w dobie usług i produktów oferowanych w formie subskrypcji. Za stałą miesięczną opłatę otrzymujemy możliwość korzystania z opasłych zasobów serwisów streamingowych lub aplikacji, nawet tych profesjonalnych. Dotyczy to również audiobooków, czyli tak zwanych czytanych książek. Na naszym polskim podwórku całkiem sprawnie działają serwisy Storytel oraz Audioteka, ale na rynku jest miejsce dla kolejnego gracza. Trzecią siłą okazuje się Empik.

EmpikGo i audiobooki za 19,99 miesięcznie

Audiobooki stanowią interesującą alternatywę dla tradycyjnych książek oraz elektronicznych ebooków. Wygoda konsumowania tej formy treści pozwala korzystać z niej niemalże w każdym miejscu. Nieistotne, czy będzie to siłownia, spacer w parku czy zatłoczony autobus.

EmpikGo

Jeśli cenicie tego typu rozrywkę, z pewnością ucieszy was nowa oferta EmpikGo, w której za kwotę 19,99 złotych na miesiąc otrzymacie nieograniczony dostęp do ponad 2000 audiobooków. Co ważne, znajdziecie wśród nich także najciekawsze nowości wydawnicze. Niestety, nie jest to cena regularna, a oferta specjalna dotycząca abonamentu zamówionego do 31 grudnia 2018 roku i utrzymywanego do końca przyszłego roku. Standardowy koszt miesięcznego dostępu do 29.99, co i tak jest wartością przystępną.

Po szczegóły odsyłam was do strony usługi EmpikGo.

Źródło: Empik

Dodaj komentarz

3830 More posts in artykuły category
Recommended for you
HP OMEN 27c Gaming Monitor – nowy monitor dla najbardziej wymagających graczy

HP prezentuje OMEN 27c Gaming Monitor dla najbardziej wymagających graczy Firma HP wciąż udoskonala i...