Empik Go

Empik Go i abonament na ebooki za niecałe 10 zł

Czy korzystacie z aplikacji Empik Go? Jeśli nie, możliwe, że niebawem zaczniecie. Serwis wzbogacił się o ofertę, w ramach której za kwotę 9,99 złotych otrzymacie dostęp do ponad 200 lektur szkolnych. Tytuły oferowane będą w formie ebooków oraz audiobooków. Grzech nie skorzystać.

Empik Go

Popularność usług na abonament rośnie. Zamiast nabywać płyty z muzyką, książki czy gry, coraz chętniej korzystamy z wszelkiej maści abonamentów, w ramach których otrzymujemy miesięczny dostęp do opasłych zasobów serwisów oferujących wspomniane dobra. Wszystko to za kwotę, która niejednokrotnie okazuje się niższa od zakupu pojedynczej książki czy płyty DVD. Szansę na wspomnianym polu dostrzegł najwyraźniej Empik, który postanowił rozwinąć swoją aplikację Go i dodać do niej usługę związaną z lekturami.

Empik Go i abonament na lektury

Zamień obowiązek czytania lektur szkolnych w przyjemność! W ramach abonamentu Twoje dziecko może słuchać lub czytać ponad 400 tytułów w formie audiobooków i ebooków oraz korzystać z dodatkowych treści edukacyjnych dostępnych w aplikacji EmpikGO — czytamy na stronie Empiku

Na ten moment Empik Go zaoferuje jedynie książki będące lekturami, ale daję palec za to, że w ciągu najbliższych miesięcy włodarze serwisu rozszerzą ofertę o pakiet na literaturę niebędącą w zakresie materiału szkolnego. Tymczasem sprawdźmy, jak wygląda kwestia abonamentu na lektury.

Na początek kwota. Niecałe 10 złotych za stały, choć miesięczny dostęp do lektur to w mojej ocenie strzał w dziesiątkę. Koszt zakupu i wygodny dostęp to nie jedyne zalety wspomnianej formy dystrybucji słowa pisanego. Sama konsumpcja treści będzie atrakcyjniejsza dla młodej osoby, która nawykła do otaczającej nas elektroniki. Wierzcie lub nie, ale na przykładzie znajomych wiem, że młodzież chętniej sięga po ebooki aniżeli papierowe wersje książek.

Za kwotę 9,99 złotych użytkownicy otrzymają dostęp do ponad 200 lektur w formie ebooków i audiobooków, ale nie to wszystko. Klienci otrzymają również dodatkowe materiały edukacyjne oraz możliwość korzystania z zasobów na dwóch urządzeniach. Co ważne z oferty można zrezygnować właściwie w dowolnym momencie, gdyż nie obowiązują tutaj żadne lojalki.

Źródło: Empik

Dodaj komentarz

236 More posts in Aplikacje category
Recommended for you
Jak aplikacje w telefonie ułatwiają życie?

Smartfon ma dziś niemal każdy i to urządzenie, z którym mało kto się rozstaje. Towarzyszy...