Steam na 100-lecie niepodległości – promocja od Valve

Kolejna platforma postanowiła uczcić wyjątkową okazję, czyli okrągłą rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Trzeba się cieszyć z takich rzeczy, bo przecież to wyraźny znak, że zarówno twórcy, jaki i polscy gracze są zauważani na rynku. Co takiego przygotował więc Steam na 100-lecie niepodległości? Jest kilka perełek.

Steam na 100-lecie niepodległości

Z początkiem tygodnia swoją promocję na 100-lecie niepodległości ogłosił GOG, gdzie w swoim obszernym katalogu umieścił około 90 tytułów stworzonych przez polaków. Valve poszło podobną drogą, więc sporo produkcji będzie się tu powtarzać, ale firma zdecydowała się także na coś innego. Przecenione gry pochodzą nie tylko z polskich firm. Część z nich jest po prostu przez nasze rodzime firmy dystrybuowana. Na co warto zwrócić uwagę?

Steam na 100-lecie niepodległości

Promocja Steam na 100-lecie niepodległości nie różni się jednak zbyt mocno od tej, którą przygotował GOG. Developerzy po prostu zgodzili się na obniżki po swojej stronie, więc masa tytułów jest dostępna w obu miejscach. Jeżeli więc ktoś ma konto tylko na jednym z portali, teraz nie musi zakładać kolejnego. Największą różnicą jest czas, który Steam dał na skorzystanie z przeceny. GOG daje zniżki do 12 listopada, a Valve ograniczyło ten okres tylko do 9 listopada. Jeżeli chce się więc skorzystać, lepiej zrobić to jak najszybciej.

Oczywiście wśród tytułów nie mogło zabraknąć takich samograjów, jak Wiedźmin 3: Dziki Gon czy Dying Light. To produkcje, które już zawsze będą kojarzyły się z polskimi twórcami i nie powinno dziwić to, że wskakują one na pierwsze miejsca w tego typu wydarzeniach. Pojawił się także Frostpunk oraz This War of Mine. Nie zabrakło także Layers of Fear, które w Polsce dystrybuuje Techland. Warto zwrócić uwagę na ten tytuł, bo to pierwszoosobowy horror, która wprowadza gracza w wyjątkowy klimat… szaleństwa. Mroczny, przejmujący tytuł, a w przypadku Steam zapłacimy za niego teraz 17,99 złotych.

Wśród promocji znajdziemy także sporo mniejszych tytułów, czyli tzw. indyków. Jednym z nich jest np. Prison Run and Gun, czyli dość prosta, ale wciągająca platformówka. Zabawa gwarantowana, a cena wręcz śmiesznie niska, bo zaledwie 2,74 złote. Pełną listę gier, które zostały przecenione przez Steam na 100-lecie niepodległości, znajdziecie TUTAJ. I warto się pośpieszyć, bo czasu zostało już naprawdę niewiele.

Komputery oraz laptopy, które pozwolą wam na odpalenie niemal każdej gry, znajdziecie w naszym sklepie internetowym wchodząc pod ten adres.

Źródło: Steam / Valve

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...