You are here
AutoMapa dla Androida za darmo przez cały listopad Aplikacje artykuły mobile News 

AutoMapa dla Androida za darmo przez cały listopad

Właściciele nawigacji AutoMapa postanowili obdarować użytkowników smartfonów z Androidem darmowym okresem próbnym, który pozwoli sprawdzić zalety programu. Warto się pospieszyć, akcja trwa do końca listopada. Powiadamy, jak wziąć w niej udział.

AutoMapa
fot. AutoMapa

Są nawigacje i jest AutoMapa. To aplikacja-legenda, która jest jedną z częściej wybieranych w Polsce usług do nawigacji samochodowej. Dziś dziwnego, jej skuteczność, wygoda oraz funkcjonalność zwyczajnie do siebie przekonują. W końcu dobry produkt obroni się sam. Niemniej, nie każdy chce od razu za niego płacić. Znam gros kierowców, którzy chcieliby najpierw sprawdzić możliwości danego rozwiązania. Najlepiej w dłuższym przedziale czasowym. Na przykład przez miesiąc. Okazuje się, że taka możliwość istnieje.

AutoMapa — darmowy listopad

Testuję wszelkiej maści nawigacje, zarówno standardowe, jak i te w pełni online. W lwiej części przypadków swoją „trasę” powierzam darmowym Mapom Google, które w moim konkretnym przypadku sprawdzają się lepiej niż dobrze. Jako fan Apple próbowałem przekonać się do Apple Maps, ale w naszym pięknym kraju usługa działa, mówiąc delikatnie, średnio. Niemniej, chciałbym namówić was na sprawdzenie nawigacji Automapa dla systemu Android.

Producent zdecydował się bowiem udostępnić użytkownikom smartfonów z Androidem darmowy miesiąc (listopad) usługi. Warto zaznaczyć, że dotyczy to wyłącznie nowych klientów. Jest to pewnego rodzaju ograniczenie, ale należy je zrozumieć. 30 dni darmowego dostępu i tak stanowi niezwykle miły gest twórców nawigacji. Jak skorzystać z promocji?

  • Zainstaluj AutoMapę z Google Play
  • Na ekranie logowania wybierz opcję: Wykorzystaj kod promocyjny
  • Podaj swój adres e-mail
  • Podaj kod promocyjny: NAJLEPSZA
  • Korzystaj za darmo z map Polski przez cały listopad

Źródło: AutoMapa

Related posts

Leave a Comment