MasterNotepal Maker Slide

MasterNotepal Maker – gdy samo chłodzenie nie wystarcza

Firma „Cooler Master” postanowiła przekonać użytkowników, że podstawka do laptopa może zaoferować znacznie więcej udogodnień niż samo chłodzenie naszego sprzętu. Próbuje to uczynić, poszerzając swoje portfolio produktowe o „MasterNotepal Maker”. Czy urządzenie zdoła przekonać do siebie konsumentów?

MasterNotepal Maker  Slide

Sztandarową ideą, która przyświecała serii „Maker” było to, aby niemal wszystkie elementy jego nowego produktu były modularne. Firma „Cooler Master” tą samą koncepcją kierowała się przy pracach nad podkładką „MasterNotepal”. Podstawkę chłodzącą da się więc ustawić na jednej z pięciu płaszczyzn, dzięki czemu użytkownik może dostosować jej ułożenie do własnych preferencji. Dodatkowo gumowe podpórki uniemożliwiają ześlizgnięcie się laptopa z powierzchni notepala.

Chłodzi, gdzie chcesz

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że laptop nie zawsze rozgrzewa się równomiernie i w tych samych punktach. Dlatego MasterNotepal umożliwia przemieszczenie dwóch wentylatorów 80 mm w dowolnych miejscach znajdujących się w ramie, tak by użytkownik mógł chłodzić te fragmenty urządzenia, które naprawdę tego potrzebują. Co więcej, powierzchnia podstawki została wykonana z aluminium. Producent zdecydował się akurat na ten materiał, gdyż pozwala on wydajniej rozpraszać wytworzone przez laptopa ciepło.

Cichosza!

Jednym z najważniejszych czynników odróżniających dobre podstawki chłodzące od tych kiepskich, jest ich kultura pracy. Jeśli notepal przy chłodzeniu wydaje głośne dźwięki, ciężko skupić się wtedy na wykonywanych na laptopie zadaniach. „Cooler Master” zapewnia, iż dołączone do ich produktu wentylatory mają być ciche i nie sprawiać pod tym kątem żadnego problemu.

MasterNotepal Maker  Screen

Gdy miejsc na urządzenia brak

Osobom korzystającym z wielu kabli jednocześnie z pomocą przyjdzie USB HUB, który został wyposażony w jeden port USB 3.0, trzy USB 2.0 i jeden USB 3.0 Micro. Sam HUB można odłączyć od podstawki, jeśli np. przyjdzie nam do głowy pomysł na to, aby położyć laptop z podstawką na kolanach.

Porządek z kablami

Wiele przewodów to jednak ryzyko, iż będą się one plątać i bardziej przeszkadzać, niż pomagać. Z tego też powodu „MasterNotepal Maker” posiada specjalne wyżłobienia do poprowadzenia przez nie okablowania, co powinno ułatwić zarządzanie przewodami.

Podkładka „MasterNotepal Maker” wyceniona została na kwotę około 180 zł. Do kupienia są także inne wersje „MasterNotepal”, występujące w wersji zwykłej i „Pro”.

http://www.youtube.com/watch?v=anUyV4rn0SI

Cechy produktu:

  • Materiał: aluminium, plastik; 
  • Kompatybilność: laptopy lub tablety do 17”;
  • Rozmiar: 384,6 x 270 x 59,6mm;
  • Wentylatory: 2 x 80mm;
  • Głośność wentylatorów: 27.24 dBA;
  • USB HUB: 1 x USB 3.0, 3 x USB 2.0, 1 x USB 3.0 Micro;
  • Złącze: DC-5V.

Więcej szczegołów na temat podkładki „MasterNotepal Maker” znajdziecie na oficjalnej internetowej stronie firmy „Cooler Master”. 

Źródło: Cooler Master

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

560 More posts in Sprzęt category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...