Obama

Barack i Michelle Obama będą tworzyć seriale dla serwisu Netflix

Dokładnie wczoraj w Kalifornii były Prezydent USA Barack Obama oraz jego małżonka Michelle Obama podpisali umowę z Nefflixem. Wieloletnie zobowiązanie dotyczy współpracy w zakresie produkcji filmów oraz seriali. Wśród materiałów mają znaleźć się zarówno dokumenty, talk-showy, a nawet typowe filmy fabularne.

Obama

Netflix pędzi jak burza i wątpię, czy konkrecja będzie w stanie powstrzymać lub choćby zahamować ten pęd. Tytułowy serwis z rozrywką filmową, serialową oraz dokumentalną nie jest tylko jedną z wielu podobnych stron. Netflix stał się częścią popkultury. Serwis zarabiając krocie, może pozwolić sobie na nawiązanie współpracy niemal z każdym twórcą kontentu lub osobą pretendującą do takiego miana. W grę wchodzi nawet Prezydent, były, ale Prezydent.

Prezydent Barack Obama i Netflix

Netflix poinformował za pośrednictwem swojego biura prasowego o nawiązaniu współpracy z byłym Prezydentem Obamą oraz jego małżonką Michelle. Para pomoże w produkcji stanowiących istną mieszaninę wielogatunkowych treści filmów i seriali. Naturalnie to właśnie Państwo Obama będą dostarczać inspiracji filmowych, czemu nie sposób się dziwić. Wystarczy zapoznać się z wypowiedzią:

One of the simple joys of our time in public service was getting to meet so many fascinating people from all walks of life, and to help them share their experiences with a wider audience, — powiedział Prezydent Obama

Para prezydencka miała okazję poznać wielu naprawdę interesujących ludzi, którzy sami w sobie stanowią świetny materiał na film, serial czy dokument.

Koniec plotek

O współpracy byłego prezydenta USA z serwisem Netflix mówiło się już od dawna, jednak dopiero teraz zdradzono pierwsze szczegóły umowy. Najbliższe tygodnie, a raczej miesiące dostarczą nam większej porcji wiadomości o projektach sygnowanych nazwiskiem Obama. Nie ukrywam, ekscytuję się nam myśl o tym, jak interesujące treści może zaserwować nam opisywana współpraca.

Źródło: Netflix

Dodaj komentarz

3834 More posts in artykuły category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....