Batman Arkham Origins – W rolach głównych wystąpią…

Redakcja Computer and Video Games zamieściła na swojej stronie grafikę przedstawiającą stojak na pudełka z przedpremierowymi zamówieniami gry Batman: Arkham Origins, który wkrótce trafi do wybranych sieci sklepowych.

 Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że na materiałach promocyjnych uwiecznieni zostali przeciwnicy z którymi zmierzymy się w samej  grze. Co prawda zdjęcie jest w takiej jakości, jakby autor, żeby je zrobić musiał ukrywać się przed ochroną, ale wprawny obserwator zdoła wychwycić takie postaci jak: Jokera, Bane’a, Stracha na Wróble, Killer Crocka, Deadshota, Victora Zsasza, czy potwierdzonego już przez magazyn Game Informer – Deathstroke’a. Jak zatem możemy się przekonać, fani na brak wrogów nie będą mogli narzekać. Zapewne to nie wszyscy ujawnieni antagoniści, jednak na kolejne informacje musimy trochę poczekać.

 

 Przypominamy, że tytuł na półkach sklepowych pojawi się 25 października tego roku. W nowe przygody „Mrocznego Rycerza” zagramy na czterech platformach sprzętowych – komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i Wii U.

 A Wy, którego adwersarza chcielibyście ujrzeć w Batman: AO?

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...