Batman vs. Deathstroke – Pełny zwiastun nowego Batmana zaprezentowany.

W ostatni piątek twórcy Batman: Arkham Origins zaostrzyli nam apetyt krótką zapowiedzią, a wczoraj wypuścili do sieci oficjalny trailer. Sekwencja, w porównaniu do poprzedniej zajawki, prezentuje dłuższy pojedynek Mrocznego Rycerza z zabójcą na zlecenie – Deathstokiem. Udostępniono również projekty pudełkowych okładek tytułu oraz podzielono się „garścią” nowych informacji.

Producenci Batman: Arkham Origins „nie zasypiają gruszek w popiele” i zgodnie z zapowiedzią, udostępnili pełną wersję filmowego zwiastuna gry. Wraz z zajawką, twórcy opublikowali również projekty pudełkowych okładek.

Przypomnijmy kilka istotnych faktów dotyczących fabuły. Akcja gry rozgrywa się w Wigilię Bożego Narodzenia. Czarna Maska wynajmuje ośmiu zabójców, by wreszcie raz na zawsze pozbyli się Batmana. Niedoświadczony Człowiek Nietoperz jest brutalniejszy, a jego ruchy mniej finezyjne i skoordynowane, co wynika między innymi z używanej przez niego mocno opancerzonej wersji batkombinezonu. Wrogowie mają być szybsi i agresywniejsi. Nowym typem przeciwników są przestępcy specjalizujący się w sztukach walki.

Kampania zaoferuje nam powtórne spotkanie z  Bane’em i Joker’em, jednak rola jaką odegrają w historii nie jest jeszcze do końca znana. Batman uważać musi także na policję, która pod wodzą komisarza Loeb’a również próbuje powstrzymać Człowieka-Nietoperza. System walki nie przeszedł rewolucyjnych zmian. Do dyspozycji mamy: szybowanie, wspinanie się, przygotowywanie zasadzek, a także dobrze znany system walki wręcz. Wykonując zadania poboczne, jak i z sukcesem budując długie kombosy zdobywamy punkty doświadczenia, za które możemy wykupić nowe umiejętności.

http://www.youtube.com/watch?v=9pnK8akbd2M

System wyszczególniający najbardziej poszukiwanych przestępców umożliwi nam wyśledzenie wiele nowych postaci, a każda z nich ma posiadać własną historię i motywacje. Do tytułu ponownie zaimplementowano tryb detektywa, który ułatwi obserwowanie pozycji oponentów czy odnajdywanie śladów i dowodów popełnianych zbrodni. Jego zastosowanie okaże się bardzo pomocne podczas zmagań z „cynglami” Czarnej Maski. Gra posiada także system szybkiej podróży pozwalający na błyskawiczne przełączanie się między lokacjami.

W sieci zawrzało, gdy fani dowiedzieli się, że jest możliwość by  w najnowszej części serii zabrakło miejsca dla Kevin’a Konroy’a, który to użyczał głosu tytułowemu bohaterowi, w poprzednich częściach przygód „Gacka”. Ostatecznie plotki okazały się nieprawdziwe, gdy sam zainteresowany wygadał się w trakcie Comic Con’u w Dallas. Wcześniej nie mógł puścić pary z ust z uwagi na podpisane umowy. Jednak najprawdopodobniej wystąpi w roli narratora. W samego Batmana w Arkham Origins wcieli się natomiast Craig Smith, najlepiej graczom kojarzony z roli Ezio Auditore (Assassin’s Creed) oraz Chrisa Redfielda (Resident Evil). W roli najbardziej znanego antagonisty Mrocznego Rycerza – Jokera usłyszymy Troy’a Baker’a, którego mogliśmy ostatnio usłyszeć nie tylko w BioShock Infinite (Booker DeWitt), ale także w Mass Effect 3 (Kai Leng), Final Fantasy XIII (Snow), czy Catherine (Vincent).

Jeśli chcecie obejrzeć wpadkę Konroy’a, zapraszam do poniższego materiału.

http://www.youtube.com/watch?v=ZX5A8q7_pKE

Do zamówień przedpremierowych, w ramach dodatku DLC, dodawany ma być arcywróg Batmana – Deathstroke. Zagrać tą postacią będziemy mogli w trybie wyzwań.

Batman: Arkham Origins jest fabularnym prequelem poprzednich dwóch części serii Arkham, a więc Batman: Arkham Asylum (2009) oraz Batman: Arkham City (2011). Batman: Arkham Origins pojawi się w sklepach 25 października 2013 roku na PC, konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz Wii U.

 W celu zapoznania się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi produktu zapraszam na oficjalną stronę gry oraz do naszego wcześniejszego newsa.

Dodaj komentarz

1245 More posts in Gry category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...