Batman vs. Deathstroke – Pełny zwiastun nowego Batmana zaprezentowany.

W ostatni piątek twórcy Batman: Arkham Origins zaostrzyli nam apetyt krótką zapowiedzią, a wczoraj wypuścili do sieci oficjalny trailer. Sekwencja, w porównaniu do poprzedniej zajawki, prezentuje dłuższy pojedynek Mrocznego Rycerza z zabójcą na zlecenie – Deathstokiem. Udostępniono również projekty pudełkowych okładek tytułu oraz podzielono się „garścią” nowych informacji.

Producenci Batman: Arkham Origins „nie zasypiają gruszek w popiele” i zgodnie z zapowiedzią, udostępnili pełną wersję filmowego zwiastuna gry. Wraz z zajawką, twórcy opublikowali również projekty pudełkowych okładek.

Przypomnijmy kilka istotnych faktów dotyczących fabuły. Akcja gry rozgrywa się w Wigilię Bożego Narodzenia. Czarna Maska wynajmuje ośmiu zabójców, by wreszcie raz na zawsze pozbyli się Batmana. Niedoświadczony Człowiek Nietoperz jest brutalniejszy, a jego ruchy mniej finezyjne i skoordynowane, co wynika między innymi z używanej przez niego mocno opancerzonej wersji batkombinezonu. Wrogowie mają być szybsi i agresywniejsi. Nowym typem przeciwników są przestępcy specjalizujący się w sztukach walki.

Kampania zaoferuje nam powtórne spotkanie z  Bane’em i Joker’em, jednak rola jaką odegrają w historii nie jest jeszcze do końca znana. Batman uważać musi także na policję, która pod wodzą komisarza Loeb’a również próbuje powstrzymać Człowieka-Nietoperza. System walki nie przeszedł rewolucyjnych zmian. Do dyspozycji mamy: szybowanie, wspinanie się, przygotowywanie zasadzek, a także dobrze znany system walki wręcz. Wykonując zadania poboczne, jak i z sukcesem budując długie kombosy zdobywamy punkty doświadczenia, za które możemy wykupić nowe umiejętności.

http://www.youtube.com/watch?v=9pnK8akbd2M

System wyszczególniający najbardziej poszukiwanych przestępców umożliwi nam wyśledzenie wiele nowych postaci, a każda z nich ma posiadać własną historię i motywacje. Do tytułu ponownie zaimplementowano tryb detektywa, który ułatwi obserwowanie pozycji oponentów czy odnajdywanie śladów i dowodów popełnianych zbrodni. Jego zastosowanie okaże się bardzo pomocne podczas zmagań z „cynglami” Czarnej Maski. Gra posiada także system szybkiej podróży pozwalający na błyskawiczne przełączanie się między lokacjami.

W sieci zawrzało, gdy fani dowiedzieli się, że jest możliwość by  w najnowszej części serii zabrakło miejsca dla Kevin’a Konroy’a, który to użyczał głosu tytułowemu bohaterowi, w poprzednich częściach przygód „Gacka”. Ostatecznie plotki okazały się nieprawdziwe, gdy sam zainteresowany wygadał się w trakcie Comic Con’u w Dallas. Wcześniej nie mógł puścić pary z ust z uwagi na podpisane umowy. Jednak najprawdopodobniej wystąpi w roli narratora. W samego Batmana w Arkham Origins wcieli się natomiast Craig Smith, najlepiej graczom kojarzony z roli Ezio Auditore (Assassin’s Creed) oraz Chrisa Redfielda (Resident Evil). W roli najbardziej znanego antagonisty Mrocznego Rycerza – Jokera usłyszymy Troy’a Baker’a, którego mogliśmy ostatnio usłyszeć nie tylko w BioShock Infinite (Booker DeWitt), ale także w Mass Effect 3 (Kai Leng), Final Fantasy XIII (Snow), czy Catherine (Vincent).

Jeśli chcecie obejrzeć wpadkę Konroy’a, zapraszam do poniższego materiału.

http://www.youtube.com/watch?v=ZX5A8q7_pKE

Do zamówień przedpremierowych, w ramach dodatku DLC, dodawany ma być arcywróg Batmana – Deathstroke. Zagrać tą postacią będziemy mogli w trybie wyzwań.

Batman: Arkham Origins jest fabularnym prequelem poprzednich dwóch części serii Arkham, a więc Batman: Arkham Asylum (2009) oraz Batman: Arkham City (2011). Batman: Arkham Origins pojawi się w sklepach 25 października 2013 roku na PC, konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz Wii U.

 W celu zapoznania się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi produktu zapraszam na oficjalną stronę gry oraz do naszego wcześniejszego newsa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1242 More posts in Gry category
Recommended for you
Tomb Raider
Nowa gra mobilna Tomb Raider. A kiedy kolejna wersja tej popularnej gry video?

Minęły już dwa lata od ostatniej gry z bardzo popularnej serii Tomb Raider i wielu...