BlackBerryPriv2x1

BlackBerry Priv zaprezentowane — tak jakby…

 

Jeżynka z Androidem? Tak, teraz już oficjalnie, choć wczorajszą prezentację ciężko nazwać premierą. Nie wiem, w co gra kanadyjski producent, ale jedno jest pewne — nie przyniesie to firmie korzyści.

BlackBerryPriv2x1

Tytułowe urządzenie nie jest dla nikogo zaskoczeniem. O BlackBerry Priv, wcześniej znanym jako Venice, mówiono od dłuższego czasu. Ba, nie jest to nawet pierwsza premiera urządzenia, gdyż CEO koncernu wspominał już o nim kilka razy. Niestety, o samym smartfonie dalej wiadomo niewiele, właściwie cała specyfikacja techniczna została owiana tajemnicą.

Nie wiem jak wy, ale ja nie widziałem w życiu gorszej prezentacji produktu niż ta, z którą możecie zapoznać się w poniższym filmie:

http://www.youtube.com/watch?v=HmYKrTDNr-k

John Chen nie powiedział na temat telefonu nic, co mogłoby przekonać mnie do zakupu, ponadto popełnił kilka żenujących błędów, jak pomyłka w nazwie systemu Android oraz pokazanie nieznajomości urządzenia na przykładzie przeglądarki Chrome. Przepraszam, ale CEO z brakiem elementarnej wiedzy produktowej nie jest dobrą wizytówką.

Nie zrozumcie mnie źle. Sam Priv w ostatecznej formie może okazać się naprawdę łakomym kąskiem, nawet, a może zwłaszcza, dla fanów zielonego robota. Jakość, bezpieczeństwo i prestiż w połączeniu z mobilną platformą systemową Google — Androidem – może się podobać. Sam chciałbym przetestować to, jakie rozwiązania pojawią się w urządzeniu będącym tematem wpisu. Na tę chwilę nie mogę jednak powiedzieć o nim ani jednego dobrego słowa. Moja opinia nie należy do odosobnionych, wystarczy zapoznać się z komentarzami na innych stronach tudzież forach internetowych. Społeczność nie pozostawia na BlackBerry suchej nitki i nie jest to żadnym zaskoczeniem.

Mimo wszystko mam jeszcze nadzieję, że Kanadyjczycy pójdą po rozum do głowy i zajmą się w odpowiedni sposób promocją Priva, który wbrew pozorom mógłby pomóc firmie wrócić do gry.

Źródło: YouTube

 

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...