Hacked Slide

Jeśli boisz się wycieku danych sprawdź Hacked? – prostą aplikację na Windows 10

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne w dzisiejszych czasach jest dbanie o zabezpieczenie swoich danych przed osobami niepowołanymi. Niejaki Lance McCarthy postanowił zadbać o nasz spokojny sen i stworzył aplikację „Hacked?”.

Hacked Slide

Nie ma chyba dnia, abyśmy w sieci nie trafili na informacje, że kolejna osoba lub firma padła ofiarą wycieku loginów czy haseł. Możemy czekać, aż pewnego dnia również i my dołączymy do tego grona albo spróbować uniknąć tego typu zagrożeń. Z myślą o użytkownikach, którzy zdecydowali się na drugą opcję powstała aplikacja „Hacked?”.

„Hacked?”, powołana do życia przez Lance’a McCarthy’ego, służy do sprawdzania, czy wasze adresy e-mail nie trafiły do bazy „Have i been pwned?” – usługi, która monitoruje różnego typu wycieki danych. Oczywiście isnieje możliwość wykonania tej czynności ręcznie odwiedzając stronę opisywanej usługi oraz wpisując własny adres mailowy, jednak wygodniejszym i szybszym na to sposobem wydaje się skorzystanie z „Hacked”. Raz wpisany przez nas adres będzie już na bieżąco sprawdzany. Jak tylko nasze dane znajdą się na „Have i been pwned?”, to „Hacked?” powiadomi nas o tym wyświetlając stosowny komunikat. Wtedy natychmiast powinniśmy zmienić nasze hasło.

Hacked screen

Aplikacja przeznaczona jest dla użytkowników platformy systemowej „Windows 10” oraz „Windows Mobile” i jest całkowicie darmowa. Tym bardziej powinniście dać jej szansę zważając na to, jak cenne potrafią być nasz dane.

„Hacked?” możecie pobrać ze „Sklepu Windows” odwiedzając ten adres.

Źródło: Winbeta.org

 

________________________________________________

 

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...