TargiMobilne750x300

Targi Mobilne 2014 – już w dniach 21-22 marca

Już za niespełna dwa tygodnie, na terenie Stadionu Narodowego w Warszawie rozpoczyna się technologiczna impreza, której tematem przewodnim będzie świat mobilnych urządzeń oraz gadżetów. Sprawdźmy co czeka na zwiedzających…

TargiMobilne750x300

Targi zostały podzielone na dwie części – Biznes i Konsument. Dlatego niezależnie od tego czy prowadzisz firmę, rozglądasz się za ciekawym gadżetem lub jesteś fanem nowych technologii, możesz być pewny, że znajdziemy tutaj coś dla siebie.

70 stoisk, na których prezentowane będą nowe produktu oraz usługi pozwolą na bliższe poznanie nowości mobilnych. To jednak nie wszystko, gdyż na uczestników czekają atrakcje w postaci specjalnych warsztatów uczących jak radzić sobie w ciągle ewoluującym świecie technologii mobilnych.

Naturalnie, wśród urządzeń, z którymi będzie można się zapoznać nie mogło zabraknąć takich perełek jak: Google Glass czy gadżety „obieralne”, zdobywające coraz większą popularność.

Co ciekawe, wstęp na teren targów jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie krótka rejestracja pod adresem http://targimobilne.pl/.

Jeśli jednak nie będziecie w stanie odwiedzić Targów Mobilnych 2014, nic straconego. Na naszej stronie przeczytacie relację z całego wydarzenia.

Dodaj komentarz

6488 More posts in News category
Recommended for you
Historia gameingu na świecie: od początków do najnowszych wynalazków

Gaming to zjawisko, które od ponad półwiecza skutecznie przyciąga uwagę milionów ludzi na całym świecie....