konkurs

Zostań Sherlockiem Internetu – wiosenny konkurs!

Bezpieczeństwo w sieci to coś, czemu należy poświęcić czas, jeśli nie chcemy paść ofiarą ataków cyberprzestępców. W jaki sposób radzić sobie w sytuacji, gdy dokonano włamania do komputera użytkownika? Co robić, by nie stracić pieniędzy, reputacji i zaufania?

Praca analityka śledczego wymaga ciągłego udoskonalania się i bycia o krok przed cyberprzestępcą. Ważne jest, by konsekwentnie wyciągać wnioski z wykrytych incydentów. Z okazji nastania kalendarzowej wiosny organizujemy konkurs wraz z księgarnią internetową Platon24, która jest fundatorką nagrody. Do wygrania są 3 egzemplarze książki „Incydenty bezpieczeństwa. Metody reagowania w informatyce śledczej” wydawnictwa Helion, autorstwa Jasona Luttgensa, Matthew Pepe i Kevina Mandii. Autorzy są od wielu lat związani z bezpieczeństwem systemów informatycznych oraz informatyką śledczą.

Aby wygrać książkę wystarczy:

– polubić nasz profil na Facebooku;

– polubić profil Facebookowy fundatora nagrody;

– udostępnić publicznie post konkursowy na swojej tablicy;

– na nasz mail konkursowy konkurs@vipmultimedia.pl przesłać nazwisko lub pseudonim hakera, który zaatakował Plus Bank w czerwcu 2015 roku.

Spośród zgłoszeń wybierzemy 3 z poprawną odpowiedzią, a ich laureaci otrzymają od nas książkę. Ogłoszenie wyników nastąpi 11 kwietnia 2016 roku o godz. 12:00.

Życzymy powodzenia!

Regulamin konkursu 

_____________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór sprzętu w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

 

Dodaj komentarz

6 More posts in konkurs category
Recommended for you
Bożonarodzeniowa szkoła przetrwania – świąteczny konkurs!

Już niedługo będziemy świętowali Boże Narodzenie oraz Nowy Rok. Nieodłącznym elementem towarzyszącym tym wydarzeniom jest...