Buty Dragon Ball

Buty Dragon Ball za miliony monet

Nie od dziś wiadomo, że każdy produkt można sprzedać, o ile ma się na niego odpowiedni pomysł. Producenci butów mają trochę łatwiej, bo te zazwyczaj posiada każdy. Jak więc przypodobać się fanom konkretnej grupy docelowej tak, żeby mieć pewność, że towar się sprzeda? Stworzyć coś, co nawiązuje do ich ulubionego serialu. Buty Dragon Ball można kupić w Polsce, ale trzeba mieć na to sporo gotówki.

Buty Dragon Ball

Ubrania, które nawiązują do seriali, filmów czy gier to nic nowego. Od dawna można je kupić i to bez większych problemów. Z koszulkami jest najłatwiej, bo te można stworzyć nawet samodzielnie znajdując firmę, która zwyczajnie nałoży na ubranie nadruk. Gorzej ma się sprawa z butami. Tutaj rynek dalej nie jest do końca zagospodarowany, bo i nie łatwo jest zaprojektować obuwie, które nawiązuje do popkultury tak, żeby dało się je łatwo rozpoznać. Adidas spróbował z Dragon Ball i cóż…

Buty Dragon Ball

Dragon Ball zyskał w Polsce ogromną popularność jeszcze w latach dziewięćdziesiątych, kiedy duża część małoletniego wtedy społeczeństwa zasiadała przed telewizorem, by razem z Son Goku podnosić ręce do góry. To był taki mały rytuał i choć tłumaczenie pozostawiało czasem wiele do życzenia, to produkcja i tak stała się u nas kultowa. Potem na rynku pojawiła się manga, a w raz z coraz powszechniejszym dostępem do Internetu, to tam przenieśli się fani dzieła stworzonego przez Akirę Toriyamę.

Teraz nawet największe marki na świecie chętnie korzystają z tego, co przez lata wypracowywali twórcy komiksu oraz animacji. Adidas stworzył buty Dragon Ball, które inspirowane są kultowymi już postaciami. Obecnie w Polsce dostępne są dwa modele. I tak buty Adidas Young~1 nawiązują swoją stylistyką oraz kolorem do postaci Freezera, a Adidas ZX 500 RM to już wzór oparty na stroju Son Goku. I ten drugi model zdecydowanie wygląda o wiele ciekawiej, bo już z daleka kojarzy się ze strojem głównego bohatera opowieści. Na samych butach nie uświadczymy informacji, że należą one do specjalnej serii. Widać do tylko na metce oraz na wkładce. Jeżeli więc ktoś nie jest zaznajomiony z tym tematem, zobaczy tylko obuwie w interesującym kolorze. Ile przyjdzie nam zapłacić za te cudeńka?

Buty Dragon Ball

Buty Dragon Ball – cena

Cóż, Adidas nie należy do najtańszych firm produkujących buty, ale dają też jakość, więc nie ma co narzekać. W tym przypadku trzeba przygotować się na całkiem spory wydatek, a dodatkowo należało się będzie pośpieszyć. Buty Dragon Ball trafią do sprzedaży pod koniec tego miesiąca (dokładniej 29 września od godziny 10 rano) i w limitowanej ilości sztuk. Ile będą kosztowały? Niemało.

Za model nawiązujący do stroju Son Goku przyjdzie nam zapłacić 699 złotych, a ten nawiązujący do koloru skóry Freezera to już wydatek 749 złotych. Jak widać, za uwielbienie do serialu, trzeba trochę zapłacić. Czy to się opłaca, to już pozostawiamy waszemu sumieniu i waszym portfelom. W końcu jak coś się mocno kocha, to można wydać na to miliony. W tym wypadku jest to znacznie mniej, ale dalej trzeba się liczyć z solidnym opróżnieniem kieszeni.

Sprzęty, które pozwolą wam na oglądanie Dragon Ball w Internecie, znajdziecie w naszym sklepie pod tym adresem.

Źródło:  Adidas

Dodaj komentarz

3832 More posts in artykuły category
Recommended for you
Wyjątkowe telewizory dla osób ceniących klasę i mocne brzmienie

Idealny obraz pełen detali, rozbudowany system audio zaprojektowany przez Bowers & Wilkins oraz wyjątkowe wzornictwo...