LG CES 2017 Innovation Award Slide

[CES 2017] LG zgarnia „oczko” w konkursie CES 2017 Innovation Award

Stowarzyszenie „CTA” (Consumer Technology Association) przyznało firmie „LG Electronics” aż 21 nagród „CES 2017 Innovation Award”, m.in. za przełomowe technologie oraz wyjątkowe wzornictwo zastosowane w najnowszych produktach.

LG CES 2017 Innovation Award Slide

Każdego roku organizacja wybiera najbardziej innowacyjne rozwiązania prezentowane podczas największych, corocznych targów elektroniki użytkowej oraz nowych technologii w  Las Vegas. Wśród wyróżnionych urządzeń znalazły się między innymi: luksusowa linia „LG SIGNATURE”, wydajny, multimedialny smartfon „LG V20” oraz wielokrotnie doceniany telewizor OLED. Najwyższa technologia wyświetlania obrazu dostarczana przez „LG” została nagrodzona przez „CTA” już piąty rok z rzędu, co jest potwierdzeniem jej wyjątkowej jakości.

„CES” to największe na świecie targi branży technologicznej. Firma „LG” oraz należąca do niej spółka „Zenith” uczestniczą w nich już od pierwszej edycji, która odbyła się w 1967 roku. W ciągu tych 50 lat produkty „LG”, pokonując silną konkrecję, zostały nagrodzone w 11 różnych kategoriach, takich jak: sprzęt AGD, domowe urządzenia i akcesoria audio/wideo, wyświetlacze wideo, inteligentny dom, słuchawki, technologie poprawiające jakość życia, pro-ekologiczne wzornictwo/zrównoważone technologie, przenośne odtwarzacze multimedialne oraz komputerowe urządzenia peryferyjne. Produkty nagrodzone w 50. edycji zostaną zaprezentowane podczas targów „CES 2017”, które odbędą się w Las Vegas w dniach 5-8 stycznia 2017.

LG CES 2017 Innovation Award Screen

Najważniejszymi zdobywcami nagród „CES 2017 Innovation Award” są urządzenia z flagowej serii „LG SIGNATURE”, które wyróżniono w kategorii telewizorów, pralek oraz zmywarek. Produkty „LG SIGNATURE” powstały z myślą o najbardziej wymagających konsumentach, poszukujących połączenia najnowocześniejszych technologii oraz światowej klasy wzornictwa kreowanego z niezwykłą dbałością o każdy detal. Telewizor „LG SIGNATURE OLED”, który zostanie zaprezentowany podczas targów „CES 2017”, został wyróżniony najważniejszą w branży nagrodą „Best of Innovations Award” w kategorii wyświetlaczy wideo już drugi rok z rzędu.

Konkurs „CES Innovations Award” jest sponsorowany przez stowarzyszenie „CTA” i wpierany przez stowarzyszenie „Industrial Designers Society of America”. Każdego roku o przyznaniu nagród decyduje zespół wybitnych projektantów, inżynierów i dziennikarzy, którzy oceniają produkty pod kątem różnorodnych kryteriów, takich jak wartość dla użytkownika, estetyka, innowacyjne wzornictwo, jakość oraz wpływ na życie konsumentów.

Pełna lista produktów marki „LG” uhonorowanych nagrodami „2017 CES Innovation Award” zostanie przedstawiona podczas konferencji prasowej „LG”, która odbędzie się 4 stycznia 2017 o godzinie 8:00 czasu PST w Mandalay Bay Resort podczas targów
„CES” w Las Vegas.

Więcej szczegółów na temat plebiscytu „2017 CES Innovation Award” znajdziecie na oficjalnej internetowej stronie wydarzenia.

Źródło: Infowire.pl

________________________________________________

Zapraszamy do naszego e-sklepu, gdzie znajdziecie szeroki wybór produktów w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy również profil Vip Multimedia na Facebooku.

Dodaj komentarz

249 More posts in Wydarzenia category
Recommended for you
CHAOS OGARNIA PILTOVER W NOWEJ MUZYCZNEJ PLATFORMÓWCE Choice Provisions

Premiera na Nintendo Switch oraz PC w przyszłym tygodniu, a na Netflix – już wkrótce...