You are here
Cena Xiaomi Mi 9 i Redmi Note 7 – przecież to prawie za darmo artykuły News 

Cena Xiaomi Mi 9 i Redmi Note 7 – przecież to prawie za darmo

Cena Xiaomi Mi 9 miała być niska, a przynajmniej na tyle niska, żeby firma mogła swobodnie konkurować z największymi graczami. I choć Xiaomi do nich należy, to i tak nie odpuszczono tematu. Sądzimy, że klienci firmy będą więcej niż zadowoleni, bowiem polska cena Xiaomi Mi 9 oraz Redmi Note 7 jest bardzo niska.

cena Xiaomi Mi 9

Dzisiejsza prezentacja Xiaomi przyniosła kilka niespodzianek. Największą z nich jest jednak ta mówiąca o cenie nowych urządzeń. Ostatnio mówiono o tym, że Xiaomi ma wejść w rynek bardziej Premium, a to oznacza podniesienie cen smartfonów. Na szczęście jeszcze to nie nastąpiło, bo nowy flagowiec ze stajni producenta kosztuje mniej, niż zakładaliśmy. Przeczuwamy, że będzie sprzedawał się jak ciepłe bułeczki.

Cena Xiaomi Mi 9

Zacznijmy od flagowca, bo to przecież najbardziej interesująca z informacji. Cena Xiaomi Mi 9 w Polsce została ustalona na mniej niż dwa tysiące złotych i wygląda w ten sposób.

Xiaomi Mi 9 wersja 6 GB RAM / 64 GB na dane – 1 899 złotych

Xiaomi Mi 9 wersja 6 GB RAM / 128 GB na dane – 1 999 złotych

Przypomnijmy, że sprzęt wyposażony jest w najnowszy procesor Qualcomm Snapdragon 855 i czytnik linii papilarnych umieszczony pod wyświetlaczem. Przekątna ekranu wynosi 6,39 cala, a kamera do selfie ma 20 Mpix. Na pleckach znajduje się zestaw trzech aparatów – 48, 12 oraz 16 Mpix. Smartfon wyposażony jest także w możliwość bezprzewodowego ładowania (20W).

Cena Redmi Note 7

Redmi stało się submarką Xiaomi, ale dla niej także znalazło się miejsce na dzisiejszej konferencji. Wprawdzie sprzęt nie może pochwalić się takimi podzespołami, jak flagowiec, ale za to jego koszt jest nieporównywalnie mniejszy.

Redmi Note 7 – 3 GB RAM / 32 GB na dane – 799 złotych

Na szczęście, pojawią się także wersje mocniejsze, ale nie dużo droższe:

Redmi Note 7 – 4 GB RAM / 64 GB na dane – 899 złotych

Redmi Note 7 – 4 GB RAM / 128 GB na dane – 999 złotych

Cena Redmi Note 7

Plusem urządzenia wyposażonego w procesor Qualcomm Snapdragon 660, oprócz ceny rzecz jasna, jest też jego akumulator. Pojemność baterii 4000 mAh powinna wystarczyć na więcej, niż tylko jeden dzień normalnej pracy. Podwójny aparat umieszczony na pleckach ma zestaw 48 oraz 5 Mpix. Przysłona w głównym aparacie to F1.8. Przedni aparat ma tylko 13 Mpix, ale to powinno wystarczyć do „strzelenia” sobie sensownej fotografii.

Nowe smartfony znajdziecie także w naszym sklepie internetowym, wchodząc pod ten adres.

Źródło: Xiaomi Polska / YouTube

Related posts

Leave a Comment