pixi4

[CES 2016] Alcatel na targach CES pokaże serię urządzeń Pixi 4

Alcatel jest jednym z dłużej utrzymujących się producentów na rynku telefonów komórkowych. Niestety nie ma on za dużo modeli do zaoferowania. To się wkrótce zmieni. Bowiem już na tegorocznych targach CES mamy zobaczyć nową serię urządzeń – Pixi 4. 

pixi4

Targi CES 2016 zaczynają się dopiero w środę, ale już wiadomo, co Alcatel ma na nich pokazać. Gama urządzeń w serii Pixi 4 jest bardzo szeroka. Znajdują się w niej 3,5-, 4-, jaki i 6-calowe smartfony. Dodatkowo producent ma zaprezentować 7-calowy tablet. Zaskujący jest fakt braku telefonu o przekątnej około 5”. Czemu Alcatel nie zdecydował się na taki wyświetlacz, skoro jest on teraz bardzo popularny? Może podczas targów, zostanie także zaprezentowana inna słuchawka o tych rozmiarach. Bardzo interesujący natomiast jest smartwatch należący do tej serii Pixi 4. Zegarek jest skierowany do dzieci. Pomijając kolorową stylistkę, ma bardzo przemyślane funkcje, które powodują, że  rodzice będą spokojniejsi o swoje pociechy. Smartwatch ma możliwość wykonywania połączeń 2G. Z zegarka można wysłać wiadomość do jednego z dziesięciu ustalonych kontaktów, natomiast lista osób, do których można zadzwonić, ogranicza się do pięciu pozycji. Dzięki wbudowanemu modułowi GPS rodzice mogą ustawić „bezpieczną strefę”. Jeśli dziecko ją opuści, to dostaną oni odpowiedni komunikat.

Zegarek jest ciekawym gadżetem. Zastanawia mnie tylko jedno… Ile przyjdzie nam za niego zapłacić. Takie wykorzystanie nowych technologii ma sens. Wiele osób może być zainteresowanych tym urządzeniem. Na temat smartfonów serii Pixi 4 ciężko coś powiedzieć, znamy tylko rozmiary ich ekranów. Za kilka dni po oficjalnej prezentacji na pewno będziemy mogli powiedzieć coś więcej.

źródło: phonearena

____________________

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego sklepu pod tym adresem oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

 

Dodaj komentarz

6483 More posts in News category
Recommended for you
Najnowszy sterownik Radeon Software 21.12.1 przygotowany z myślą o Halo Infinite

AMD i 343 Industries współpracowały, aby zapewnić graczom z kartami graficznymi AMD Radeon najlepszą z...